Hiç kimsem kalmadı?

Son çarem buraya yazmak Herkezi sildim hiç kimsem kalmadı hayat sürekli üstüme geliyor tek başıma yaşamaktan bıktım yaşamak istemiyorum artık😑😑 böyleleri varmı?

0|0
18|2

Kızlar Ne Diyor 18

• kendin varsn yani sen kendinle. bir ömr geciriceksin bak nasl desem bagzi insanlar varsada yok yaninda gbidirler ama yokturlar bazen insan yanindaki yuzlerce kisiye ragmen yalnizdir takma yalnizliga aliş gelicekler yavaş yavs akişina birak insalari takmak yerine kitap oku faydasi olur

0|0
    0|0
    • 24gün

ben gelmelerini istemiyorum ki

• Madem yalnızlıktan bu kadar yakınıyorsun peki sen insanlara yaklaştın mı yakınlık gösterdin mi? Onlara tatlı dille konustun mu? En yakınından örneğin ailenle ilişkin nasıl bence hiç yok gibi vurdum duymaz yapın var yanılıyorumdur insallah. Hayıflanmakla sonuca varılmaz harekete geç sevilmiyo musun ki emin ol seni seven vardır çevrende. Sen sev ne olacak? İlgi beklemek yerine sen ilgi göster. Ama bu yasın itibariyle yaşadığın sıkıntı bir kaç sene sonra bunlara güleceksin

0|0
    0|0
    • 25gün

geleceğim olurmu bilmiyorum.

• 25gün

Onu bende bilmiyorum. Yarın öleceğimi bilsem bugun bası bos yatarım. Madem öleceğim belli değil geleceğimde rahat etmek için suanda çok çalışmam gerek. Böyle düşünüyorum sende böyle düşün karamsar olma. Umutsuzluk yok 😊

• 25gün

insallah

• aynen :/

0|0
    0|0
    • 25gün

hayır sen gülüyosun mutlusun

• 24gün

evet

• 24gün

neyse boşver anlatsam nolucak.

• valla bende böyleyim

0|0
    0|1
  • Bu dünyaya neden geldik?

0|0
    0|0
  • benim çevremde insanlar var. ancak buna rağmen kendimi yalnız hissediyorum. emin ol bu en kötüsü. sınıfa bir giriyorum. Ya ben malım ya da bunlar mal diyorum. o derece yani :) herkes bana boş geliyor. her şey saçma geliyor. ama zamanla her şey duzelecektir. kulakligimi takıyorum. hayatıma bakıyorum. herkes böyle dönemlerden geçer. ama geçicidir. emin ol

0|0
    0|0
  • Neden sildin herkesi? Yaşamak için başkasına ihtiyacın yok, yalnızlığa alıştır kendini..

0|0
    0|0
    • 25gün

alışmış durumdayım

• 25gün

Yaşamak istemiyorum artık yazmışsın ya ondan dedim. Ben de alıştım yalnızlığa, başka çare olmayınca alışıyorsun. Ama bu yalnızlıktan sıkılabiliyor insan alışmış olsa da, elini tutabileceği güvenebileceği biri olsun istiyor yanında, anlıyorum. Zor oluyor bazen. 😕

• Herkes**
    He bende aynı

0|0
    0|0
  • Adin ne canim

0|0
    0|0
  • Ahanda ben

0|0
    0|0
    • 25gün

neden böyle peki söylermisin?

• 25gün

Karakterimin böyle olduğunu düşünüyorum artık

• 23gün

mesaj attım sana

• Tabi ki var. Her insan hayatının belli dönemlerinde bu tür düşüncelere kapılır. Ve şu an da aynı donem içerisindeyiz :) Elbet bu günlerde geçecek böyle düşün.

0|0
    0|0
  • bosver yalnizlik dha iyi inan

0|0
    0|0
    • 25gün

normal yalnızlık değil.

• Bazen ben

0|0
    0|0
  • Aslında herkes yalnızdır biraz

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Üzülme Allah seninle..

0|0
    0|1
  • neden kimsen yok bunu dusundunmu..

0|0
    0|0
    • 25gün

düşünüyorum

• 25gün

ben uzaklaşyorum

• 25gün

neden hem sikayetci olup hem uzaklasiyosun

• benimde hayatımda kimse yok çevrem yok ailemden iki kişi var onlar hayata bağlıyor beni

0|0
    0|0
    • 25gün

ailen varmış senin

• 25gün

neden sorunun ne

• 25gün

yalnızlık

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayat kısadır be onemli olan geleceğe bakmaktır ;)

0|0
    0|0
  • denizciyiz yalnızız

0|0
    0|0
Yükleniyor...