Yabancı Dil Biliyor Musunuz? Bir Anınız Var Mı?

Bugün Safranbolu da koreli turist kafilesi otobüslerini bekliyorlardı. Bende Annyeonghaseyo dedim. Emin olmak için 😀 yani merhaba demek. Sonra koreli misiniz diye sordum. (Korece konuşuyoruz) evet dedi kadın çok. şaşırdı böyle hepsi toplandılar. Bizim vatandaşlarda bakıyorlar tabi 😂 sonra koreceyi k-pop tan mı öğrendin biliyorsun dediler. Evet dedim. İşte okulumdan bahsettik.. ben korede yaşamak istiyorum ama zor dedim. Tanrıya dua et. Eğer istiyorsan olur yapabilirsin dedi kadın 😍😍 sonra koreceyi iyi konuştuğumu ve çok güzel olduğumu söylediler. (Türk kızları onların kızlarına göre güzel o yüzden. Büyük gözler fslan özeniyorlar) sonra resim çektiler benle. Çok cana yakınlardı. Türkiyeyi çok sevmişler. Mutlaka koreye gel dediler. Neyse otobuse bindiklerinde annem yaşında kadın ayaga kalkmış el sallıyordu. Çok. çok mutlu oldum. İletişim bilgileri almadıgım için pişman oldum. Sonra birkaç kişi bana nerden korece öğrendin diyr sordular. Neyse işte bu da böyle bir anım oldu 😂 Kore seven kızlar. Bilin ki koreliler güzel veya yakışıklı değil estetikliler. Dizileri ve müzikleri olmasa bir işe yaramaz yani 😀😂 ama çok cana yakınlar insanın yiyesi geliyor.
Siz dil biliyor musunuz? Buna benzer anılarınız var mı?😂😂

#Edyline

0|0
8|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Sıfır İngilizceyle Amerika'ya gönderdi beni peder. Sudan çıkmış balığa dönmüş bir haldr Türk bulsam konuşsam derdimi anlatsam diye küfür ederken bir baktım Türk bir abi geldi kardeşim küfür etmekle öğrenmezsin git sözlük al kendine öğle öğrenirsin dedi gittim sözlük aldım 1 ay sonra şakır şakır ingilizce konusuyodum😄

1|0
    0|0
    • 21gün

Ahha türke denk gelmişsin ya 😂😂 bu daha büyük bir olay 😂 beni de götürsene amerikaya

• 21gün

bir daha önümüzdeki seneye insallah😄😎

• dubaideydik, çat pat konuşurum ama anlarım. taksici babama bişeyler anlatıyor 'tayyip falan işte'. babam ne derse 'he' diyo 'yes' diyo.
    adam avm ye getirdi bizi, VIP si olduğu için sıra bekletmeden trafikten sıvıştırdı. babama bunu diyor hani thanks desin diye. babam yes diyo anasını satiyim. adam yine diyor babam 'yeah' diyor.
    ben de thanks dedim babama da ne dediğini anlattım. bana pis pis baktı aqu

1|0
    0|0
  • derdimi anlatacak kadar

1|0
    0|0
  • İngilizce bilirim. Öyle aşırı akademik değil ama gayet akıcı şekilde konuşurum.

1|0
    0|0
    • 22gün

bende öğrenmek istiyorum. derdimi anlatacak kadar biliyorum ama tamamen konuşmak istiyorum

• 22gün

tamam 😀 deneyeceğim teşekkür ederim.. arada İngilizce birşeyler söylüyorum ama kimse anlamıyor bende sıkılıyorum 😀 ama evde ablamla konusurm 😀 sağol iyi geceler ve bilgiler içinde ayrı teşekkürler

• 22gün

İyi geceler.

• Beşiktaş'ta 2 japon turiste yol tarif etmiştim

1|0
    0|0
  • alsaydın keşke kpreye misafir ederlerdi seni 😂

1|0
    0|0
    • 22gün

zaten koreli aile dostumuz var gitsem kalacak yerim var. ama kadın öyle giderken arkasını dönüp dönüp baktı ya nasıl üzüldüm gitti diye 😞

• 22gün

bulabilirdin belki kullansaydın :/ onlar kullanır çünkü :D

• 21gün

Aman sağlık olsun ne diyeyim 😕

• Benim sevğilimin var o bir çift in konuşmasını çevirmiş o kadar çok mutlu olmuş ki ama gerçekten çok güzel bişey

1|0
    0|0
  • İngilizce İspanyolca

1|0
    0|0
  • biliyorum ama yazini okumadim usendim 😣😂😂 anilarim anlat anlat bitmez

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Kendimi. tanitip karsiyi taniyacak kadar sonrasi beden dili. d

1|0
    0|0
  • cok hos bir ani olmus valla ne guzel :) maalesef yabanci dilim yok

1|0
    0|0
    • 22gün

evet 😀 bende dizi izleyerek öğrendim derdimi anlatacsk kadar biliyorum öğren sende 😂

• 22gün

o kadar vaktim yok maalesef universite yillarimizi bosu bosuna gecirdik

• ingilizce ispanyolca

1|0
    0|0
  • Biliyorum

1|0
    0|0
    • 22gün

Öf. çirkin gelmiş. 😒 ne biliyorsun

• 21gün

😒 biliyorsun kim olduğumu. Bu çirkin muhabbettini daha önce yapmıştık ya. Hani. çirkin dedin bana bende o zamn niye çirkinlerle konusuyorsun dedim. . ben kimseye mesaj atmadım demiştin 😒 albatros muydun neydin sen

• 21gün

Ahaha unutmamis kiyamam

• bulgarca, ama bir işime yaradığı yok :) bizimkiler konuştuklarından kulaktan öğrenmişim falan. bir kaç kez turistlere denk geldim ama sadece çaktırmadan dinlemiştim. zaten istemesem de kulak algılıyor beyin çeviriyor. ilginç bir durum, sanki Türkçe konuşuyorlarmış gibi geliyor. sonradan öğrenmeyince böyle garip bişey

1|0
    0|0
  • Geçen okuldan çıktım dedim otobüse bineyim sonra önümdeki öğrenciye dedim otobüs kaçta geliyor, oda dedi ki: english english.. bu da böyle bir anı sjskskksks

1|0
    0|0
  • İngilizce biliyorum sultan Ahmet meydanında yolunu kaybetmiş 2 Japon kıza yol tarifi etmiştim ilk deneyim 😊

1|0
    0|0
    • 22gün

Japonlara ısınamıyorum 😀

• 22gün

Çok sevecnler ya ben sevyrm guzel de oluyorlar nedense😊

• Yakindan gordum bildigin ilik gibi olanlari var...
    Cocuklarin cekik gozlu olmayacagini bilsem kesin birisiyle evlenmek isterdim

1|0
    0|0
    • 22gün

Güzellik görecelidir. Ama korede güzel olanlar estetikliler yinede senin bileceğin iş.. ayrıca çekik gözlü çocuklar çok tatlılar

• 22gün

Ayrica bunlar bize cok yakin insanlar aslinda ama... din ve kultur olaayi.. bide yemek... zor is... guzelleri hakikaten cooook gusel..

Kızlar Ne Diyor 8

• İngilizce - Arapça :)
    Kapalı çarşıda arap zannedilmem, arapça konuşmam ve sonunda ben türküm demem. O şaşkınlığı görmek güzel.

1|0
    0|0
  • almancam ve ingilizcem var ilk defa yabancı bir kadın bana soru sormuştu her şeyi anlamıştım söylemem gereken tek şey yes iken ben I dont know english demiştim😂😂

1|0
    0|0
  • Hic yoktur koreli de sevmem :D

1|0
    0|0
  • Bir keresinde kanadalı bir arkadaşım olmuştu bir projeydi mektup arkadaşı tarzı sonra biz bununla uzun süre konuştuk tabi konuşmalar ingilizce zorlanıyordum bazen ne de olsa kültür farkı sonrasında sosyal medyadan konuşmaya başladık türkiye ye gelmek istediğini falan söylemişti hala hatırladıkca duygulanırım😂😂

0|0
    0|0
  • Ergenliğimin o kısmını atlattım çok şükür :))
    Yeterli düzeyde İngilizcem var.

0|0
    0|0
  • ben 6 dil biliyorum hiçte komik veya ilginc bisey yasamadim

1|0
    0|0
    • 22gün

ooo maşallah hangi. diller 😍

• 22gün

türküm Almanya'da yasiyorum ilk zorunlu yabanci dil okulda ingilizce ardina zorunlu fransizca ve secmeli ispanyolca arnavut komsularim, arkadaslarim ve sevgilim vardi yillarca o oradan, konusup yazabiliyorum farsi de sevgilimden

• 22gün

Anladım iyi o zaman 😊

• Almanca, Ingilzce

1|0
    0|0
  • nanca nicli üye erkek haberiniz olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...