Otobüste rezil oldum :( Kendime nasıl gelcem?

Bilen bilir 146T Yenikapı Bahçeşehir otobüsleri bu saatlerde aşırı dolu oluyor. Ulubatlı durağından arka kapıdan biri bindi otobüse. Arka taraftayım ben, hemen arkamda 15-16 yaşlarında bir liseli var. Merak etmiş olacak ki ben elimde video izliyordum dikizlemeye başladı. Dedim madem telefonuma bakıyor az buna taktik veriyim diyerek facebookta takildigim kadinlarla konusmaya basladim gülüm falan diyorum nasil konusulacagini bilsin diye. arkadan caktirmadan baktim bana kinli kinli bakiyor anlamadim neyse. Bir turlude inmek bilmedi otobusten. işte liseliye taktik vermeye çalisirken bana bir arkadaslik istegi geldi taş gibi bir hatun var ppde. sonra konusmaya basladim liseliye baslangic taktigi veriyim diye yardiriyorum. gülümlu canimli 15dk kadar konustuk. Sonra bu yeni hatun bana bir video atti izler misin diye dedim izlerim gülum benim actim videoyu ses yok az ses verdim yine yok actim en son sesi bir anda bir kari inlemeye bir basladi o anda beynimden vurulmusa dondum otobusteki yasli teyzeler bana ucube sincap gibi tukuruklu tukuruklu saydirmaya basladi, liseli ergen şempaze gibi hopluyordu en son bir yetmislik dedi yavrum bende bakacam diye bana dogru geliyordu utancimdan ve dedenin korkusundan olacak ki bir sonraki durakta hemen indim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Buda boyle bir anımdır demeyi unutmusun huur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• snin ders verecegin ergen sana ders vermis anlasilan

0|0
    0|0
  • Oh nede iyi olmuş küçüklere iyi örnek olman gereken yerde neler yapmışsın işte rezilliğin böylesi

0|0
    0|0
  • 😅😅😅😅😅😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vaayyy 😂😬😂 çok iyi ya

0|0
    0|0
  • hem yazmış hem oynamışsin

0|0
    0|0