KIZLAR 1 gün erkek olacaksınız?

KIZLAR Bir gününüzü erkek olarak geçirecek olsanız neler yapardınız o gün nasıl geçerdi

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Mmmm şöyle bir düşününce aklıma ilk olarak baba olmak nasıl bir duygu onu tatmak istedim :) ve benim gibi bir prensesin babası olmak nasıl bir şey ona bakardım :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkeklerin arkadaş ortamını kıskanırım hep doyasıya eğlenirdim galiba ya da gece geç saatte sokağa çıkardım korkmadan

0|1
    0|0
  • Vücudumu incelerim sonra dışarı çıkardım kızlarla falan vakit geçirir çapkınlık yapardım erkeklerle halısaha maçı yapardım gece yarılarına kadar eve donmezdim😂 vee cinsel ilişki bilmiyorum olabilir olmaya da bilir

0|1
    0|0
  • pipimle oynardim 😄

0|2
    0|0
  • gece bara giderim. kızları tavlarım, sabah ta kız olarak uyanırım :D nihahha

0|1
    0|0
  • gezerdim kizlara sinirli oldugu icin 😃😃

0|1
    0|0
  • Uyurum bir gun

0|1
    0|0
  • Hemen erkek kankalar yapar takılırdım daha eğlenceli oluyorlar 😂 Kızlarda öyle ortam pek Yok

0|1
    0|0
  • Atletsiz dışarı çıkarım ksjsjd

0|1
    0|0
    • 20gün

i erkekler atletsiz mi çıkıyor dişarı hem

• 20gün

Ya yok işte çok garip olurdu üstsüz sokağa çıkabilmek kapatmasında kimse bişey demiyor garip

• 20gün

kimse öyle yapmadığı için yapanada deli derler o yüzden erkek olunca yapsan değişmez

• kafama estiğinde çıkıp gitmek kızlar genelde yapamıyor ya

0|1
    0|0
  • Kız yatağa atardım

0|1
    0|1
  • Uyanır önüme gelenine giyer dışarı çıkardım. Kızlara laf atar arkadaşlarımın sırtımı sıvazlamaları arasında eğlenirdim. Çünkü onlarda bunun övülecek bişey olduğunu sanarlar. Sonra kafa göre takılırdım istediğimle konuşur istediğimle gezerdim. Normal karşılanırdı sonuç olarak. Ama bütün bu pisliklerin dışında bir kızı güzel severim onu dinler ve umursardım. Ben çünkü biliyorum bunların nasıl can yaktığını Umursanmadığında sevilmediğinde dinlenmediğinde. Bir çok erkekten daha iyi erkek olurdum

0|0
    0|1
  • Muhtemelen ayakta işerlerdı 😒😒 klasık cvp

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence bize tecavüz edebilirler yani güvenmiyorum.

0|1
    0|0
  • yaratıcı olun kızlar bunlar neyaa 👅

0|1
    0|0
  • O bir günü iki beyin arasında denge kurmaya harcarlardı. Boşa geçerdi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...