Kapat

Nerden kedi sahiplenebilirim?

Cins kedi istiyorum olumsuz yorum yapanları okumiycam
Nerden bulurum özellikle yavru
Petshopta bugün 2.000 tl dedi hepmi böyle?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cins kedi, köpek arayanlara gıcık olurum ama genede yardım edeyim. Sizden beter bir grup daha var cins hayvanı hevesle alıp sokağa ya da barınağa bırakanlar ! İşte onların dışarı attıkları hayvanları barınaklarda bulabilirsin. Emin ol en küçük barınak da dahi 2,3 tane cins diye adlandırılan kedi, köpeklerden olur. Yavru da bulursun. Barınağa gidip ben hayvan sahiplenmek istiyorum dersen yardımcı olurlar. Ama gidip şu cins kedi var mı elinizde gibi sipariş vermeye kalkarsan iyi bir azar yiyebilirsin helede gönüllülerden birine denk gelirsen. Bence cins olayına bu kadar takmayın. Takılması gereken bir durum değil çünkü. Sen o hayvana ne verirsen iyi ya da kötü 5 katı geri dönüş yapar her zaman. Umarım bir gün gerçek bir hayvan sever olabilirsiniz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cins zor bulursun benim cins kedim de var sokak kedim de, ikisi de çok güzel ciks sokak fark etmiyor aslında😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• farklı cinsler farklı fiyatlar. iran ya da siyam öneririm. siyamlar çok zeki oluyor köpek gibi eğitebiliyorsun

0|0
    0|0
  • al sokakdan iste.

0|0
    0|0
  • ilan sitelerinden sahiplenebilirsin

0|0
    0|0
  • abi sokakta bir ton var allahtan korkun

0|0
    0|0
  • Sokakta yakala bir tane

0|0
    0|0
  • İnternetten Google üzerinden hangi cins istiyorsan örneğim
    British Shorthair sahiplendirme yaz orada mevcut sitelerden bul ben ücretsiz aldım mesela

0|0
    0|0
    • Nasıl ücretsiz aldın yavru değildir ozaman

• Petshop satar doğal olarak pahalı. Tekir de bir cins

0|0
    0|0
  • petshoplar adam s*kiyor afedersin, oralardan alma

0|0
    0|0
  • Okumadan nerden bileceksin olumsuz olduğunu

0|0
    0|0
  • instada orjinalyavrular diye sayfa var. bir bak istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• okumasan olumsuz yorum olduğunu nerden biliceksin. para verip bir canlı alınmaz mal değil o git barınaktan al

0|0
    0|0
  • Hayvanların satılmasına olumlu bakmıyorum. O yüzden yardımcı olamıycam..

2|0
    0|0
  • Yok o kadar da değil

0|0
    0|0
  • hayvan barinagindan

1|0
    0|0
Yükleniyor...