Sinir sistemlerim bozuk ne yapacağımı bilmiyorum. Önerileriniz?

Merhabalar, Sinir sistemlerim bozuk. İnsanlar ile sürekli boşlukta hissettiğim için internetten tanışıyorum. İnsanların sürekli bende geçmişindekileri, geçmişinde sevdiği insanları aramasından ve onları düşünerek bir insana dokunmasından rahatsız oluyorum. Ve artık kimseye güvenemiyorum. Ne yapacağımı ya da ne yaptığımı şu an bilmiyorum. Ve bir şeyler yaşarken aklıma geçmişteki kötü şeyler geliyor. Geçmişte Bir insanın bana dokunurken başkasını hissettiği ve bu aklıma gelince sinirlenip başka insanlarla da görüşmeye başlıyorum ve sinirlerim bozuluyor. Ve insanlara kötü davranmak istiyorum. Ve sonra mutlu çiftleri görüp ağlayasım geliyor. Ve sonra koca birgün sinir krizi geçiriyorum. Annemle babam ayrılar. Hep sevilmek istedim. Onlar sadece beni dış görünüşümle yargıladılar. Ve dış görünüşüm için çoğu benle oldu. Son zamanlarda bahsettiğim gibi uyuyamıyorum geceleri. Sabaha karşı uyursam uyuyorum. Ve tüm gün gündüz uyuyorum. Zaman zaman yemek yemiyorum pek. geçmişteki kötü olaylar ve tramvalar beni huzursuz, mutsuz hissetmeme neden oluyor. Kendimi gün içerisinde huzursuz ve strestli hissediyorum. Kaygı problemim var.3 tane tacize uğradım ayrı zaman dilimlerinde.5 aylık sevgilimden ayrıldım. Beni takıntı yaptı. Tehdit edici cümleler kuruyor benle ilgili anneme.5 yaşımda,7 yaşımda ve 17 yaşımda. Hem kadın hem de erkekler tarafından.Üniversite sınavına kendimi veremedim 2 yıl oldu liseden mezun olalı. Tekrar hazırlanıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Konsantre olamıyorum. Bir dersten başka derse geçiyorum. Bu film izlerken de oluyor.Çevremde çok insan yok. Dostlarımdan baya kazık yedim. Ailem beni pek salmaz dışarı. Güvendiği arkadaşlarım pek yok.19 yaşındayım.Önerileriniz nedir? Bana yardım edin

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Şaka değil hepsini okudum. Öncelikle sinir sitemin değil psikolojin bozulmuş.

Yazdıklarından fazlasıyla zeki bir kız olduğunu seziyorum, birisine benzetiyorum seni hatta. Her neyse
    İnsanlara güvenmeyebilirsin buraya kadar sorun yok ama insanlara güvenmeyip hala onlar ile iletişim kurmaya çalışman fazlasıyla tutarsız. Bana kalırsa insanlar ile kurduğun ilişkileri eksik anlatıyorsun. Kendini zeki bulduğun için onlar ile çoğu zaman dalga geçiyorsun ve kurduğun sahte kimlik içerisinde boğuluyorsun. Çünkü hiç kendin gibi hissetmiyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• durumun için çok üzüldüm şu an depresyondasın canım psikolojik bir tedavi al en yakın zamanda bir şeye ihitiyacin olursa dertlesmek istersen bana yazabilirsin seni dinlerim yasadiklarin seni çok yipratmis şu an kaç yasindasın yaşadıklarını unutup yeni bir hayata baslamalısın :(

0|0
    0|0
    • mesaj yollanmıyor :(

• evet çünkü kapalı sevgilim kapa demişti dur bir dakika ona sorup seni ekliycem canım ordan bana rahat rahat yazabilirsin

• ben simdi profil gizliligimi kaldiriyorum tekrar mesaj at olur mu?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Belli ki sen cok iyi kalpli bir insansin sunu unutma iyi insanlar boyle sevgisizligi hak etmiyor senin en buyuk sanssizligin su ana kadar etrafinda iyi bir insanin olmayisi oyuzden uzme kendini elbet iyi temiz kalbine dokunacak insanlar cikar karsina benim ailem de sıkıntı olmadi sevilme diyosun ya ailede ariyor insan ama insallah mutlu bir yuva kurarsin bu duyguyu kocanla cocuklarinla yasarsin bende hic kimseyi sevmedim hic sevgilim olmadi cunku bende guvenemiyorum insanlara ama dun ya böyle sen iyiligindrn birsey kaybetme allah goruyor herseyi hersey kalbinin güzel ligi gibi güzel olsun hayatın da insallah

0|0
    0|0
  • İkamet ettiğin il neresidir güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • sana yardım edebilirim

0|0
    0|0
  • Hayat sadece sana zor değil önce bunu kabul et.
    Psikolojik destek al.
    Hint felsefesi bilir misin

0|0
    0|0
    • Hint felsefesinin 4 altın kuralı, İlk kural : "Karşına çıkan kişiler her kimse, doğru kişilerdir. Bunun anlamı şudur, hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan, etrafımızda... olan herkesin bir nedeni vardır, ya bizi bir yere götürürler ya da bize bir şey öğretirler."

• başını duvara vur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikoloğa gitmelisin sana bu durumda en iyi o yardımcı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...