Sizi cagirmayan arkadas grubunuzun pesinden takilir gider misiniz?

Yeni bir kisiyle tanistiniz ama o kisininde bir arkadas grubu var o da onlarla takiliyor sizi cagirmasalar da peslerinden gidip onlarla takilir misiniz? ama mesela size yer tutmuyolar sizi cafeteryaya cagirmiyolar sizi hicbi yere cagirmiyolar? yine de onlarla takilir misiniz?

0|1
6|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Onlar yoluna ben yoluma

0|0
    0|0
  • gitmem

0|0
    0|0
  • yok ki

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
    • 25gün

Bu kizla once ben tanistim o arkadas grubuyla da benden sonra tanisti onlardan sonra bana satis koydu kahpe

• 25gün

1 aydir arkadastik kizla

• 25gün

demekki seninle olan cikari bitmiş seçemez taniyamazsin ister 1 ay olsun ister 1 yil
      satmak isteyen satar zaten

• Hayır

0|0
    0|0
  • önceden gider dim şimdi hayır

0|0
    0|0
  • Valla ben kimsenin yanına gitmem herkes benim yanıma gelir

0|0
    0|0
  • Takilsam bile 15 20 dk takilip giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gitmek için bir sebebim yok gibi görünüyor. Çağırmıyorlarsa istenmiyorum demektir.

0|0
    0|0
  • kedi gibi peşlerinden gitmem.

0|0
    0|0
  • Bensiz o grup işlemez 😂

0|0
    0|0
  • Hayır tabii ki ahhahha

0|0
    0|0
  • Hayır bu seni aciz gösterir onlarla arkadaş olmak ve onlarla takılmak zorunda değilsin sen elinde olanlara kıymet ver gerisi hikaye seni istemeyenin yanına sen niye gidiyon kısacası sen onlara muhtaç değilsin 😉

0|0
    0|0
    • 25gün

Univdeyim bu kizla once ben tanistim bu kiz da onlarla benden sonra tanisti ama simdi beni ne soruyo ne yanima geliyo ne de beni cagiriyi

• 25gün

Hmm buna benzer bir şey yaşadım dostluğu gerçek değilmiş sizi onlara sattı anlıcanız siz ona içinizden geleni söyleyin ve sebebini sorun neden bana böylesin diye

• takilmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...