Psikoloğa gidenler, psikolog size yardımcı oldu mu?

bende aşırı agresiflik tahhammülsüzlük ve mutsuzluk var uzun zamandır. çok çabuk sinirleniyorum annemden bıktım bir konuşuo dahada susmuo yaa.. çok fazla arkadaşım yok sosyal biri değilim içine kapanık biriyim asosyalim yani gitsemmi sizce?

0|3
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir dönemden geçiyorsan git anlat içindekileri faydası olur tabi ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Git bir görün ne diyecek bir bak ama psikolog yerine psikiyatri ye gitmeni tavsiye ederim o daha çok yardımcı oluyor psikiyatri daha bilgili çünkü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 11

• Gittim. Asosyallik ve duygularımı kontrol edemediğimden. işe yaradı mi? Tabi ki hayır.

1|0
    0|0
  • Daha belli değil olup olmadığı hâla gidiyorum olacak inşallah bence gitmelisin agresif olduğun için asosyal olabilirsin

1|0
    0|0
  • Pskolog benim kadar bilgili degildi ya pskolog olacak kizmisim onu fark ettim gittiğimde😃

1|0
    0|0
  • olmadı seanslarımı yarıda bırakmıştım

1|0
    0|0
  • 3 ayrı psikologa gittim. Hatta 2 si psikiyatri uzmanı 1 ı psikologtu hiçbir faydaları olmadı

1|0
    0|0
  • Hayatımın en mantıklı karardıydı. Ondan sonra tüm kararlarım mantık kazandı.

1|0
    0|0
  • Bana olmadı

1|0
    0|0
  • Annene kiyma. Stres belirtileri seninki. Tesbih cet estağfurullah vs..

1|0
    0|0
  • Psikoloğa gideceğine sosyalles ortam yap alısverişe git değmez ona

0|0
    0|0
    • 21gün

gittim geldim arkadas nasil yapcam gelen gecene arkadas olalimmi dicem alisveris yapmayi sevmem metal muzik dinledigim icin tarzim degisik.

• 21gün

hiç mi kimse arkadasın olmadı ya ara eskileri bir sekilde bulursun rock barlar var bence senin işine gelmiyor.

• 21gün

sevmiyorum insanlari.

• Ben gitmedim gitmeyi istiyorum en azından beni hiç tanımayan yargılamayacagını düşündügüm bir insana herşeyi anlatmak iyi gelir gibi geliyo daha rahat olurum yani ben bu psikologa falan gitmek ilerde sıkıntı yaratır mı diye korkuyorum. MEsela polis olucam diyelim önüme cıkar mı diye

1|0
    0|0
  • Ben psikoloğa da psikiyatriste de gittim. Psikolog bir yol gösterici eğer sen gerçekten iyi bir şeyler istersen psikologla konuşmak iyi gelecektir

1|0
    0|0
Yükleniyor...