Kız arkadaşımla yemeğe gittik menudeki en pahalı şeyi söyledi ( mersin balığı ızgara) normalmi?

arkadaş para kolay kazanılmıyoki, sizce normal bir davranışmı yoksa para içinmi birlikte?

0|0
179

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Karakterini belli etmiş işte... ben para seviyorum paralı seviyorum bakalım bana para harcayacak bir tipmisin? evinde de hamsi yer kılçığıyla...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Para için birlikte olsa paranın önemi olmadığını göstermek için ucuz bir şey söylerdi. Bence tepkini ölçmek istemiş.

0|1
    0|0
  • ne cimrisin ya, ins. ayrilir senden.

0|1
    0|1
  • canı yemek istemiştir. . sende bütçene uygun biryere gitseydin. ya da parayı ona odet😂

0|1
    0|0
  • Normal degil kesinlikle bence

0|1
    0|0
  • Bu kızlar niye pahalı yemekler yerler ya? fazlanickvarmi nin dediği gibi hemcinslerimi kucuk dusuruyo boyle huurlar.

0|1
    0|0
  • Oha.. görgüsüz kiz. Bir dahaki sefere ekmek arasi köfte yedir.. cok pahali yerlere götürme. Tavrindan anlarsin o zaman :))

0|0
    0|0
  • Ben yapamazdim. O yuzden onlari anlamiyorum.

0|1
    0|0
  • yuh be ne kızlar var sırf hesabı o ödeyecek diye bazen kafede oturmadigim oluyo rahatsız oluyorum o ortamlardan deyip bilmediğim sokaklarda saatlerce yürüdüğümüz oluyo gel gör ki hemcinslerimiz nasıl bizi küçük düşürücü davranışlar sergiliyor

0|1
    0|0
  • Senden para yiyiyor seven insan sevdiğine kıyamaz ben olsam en ucuzunu isterim örnek su isterim

0|2
    0|0
  • seni zengin bulmuş ben olsam utsancimdan küçük seyler isterim yuzsuz kız

0|1
    0|0
  • ben olsam utanırdım yani ne en ucuzu ne de en pahalisi ortadakinden isterdim

0|1
    0|0
  • ne var bunda ya bu kadar laf yapacaksan götürmeseydin böyle şeylerin lafımı olur

0|0
    0|2
  • nie ne kadardi ki

0|0
    0|0
  • Dusuncesizmis

0|0
    0|0
  • Denemekte istemis olabilir davranislardan anlarsiniz hep mi boyle

0|0
    0|0
  • ayy inanmiyorum ayip etmis

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Desen o mersin balığını yedi sende kalkan

Bu bardak su içersinde geçer azizim ne olucak

0|1
    0|0
  • kendi ödesin

0|1
    0|0
  • Para yoksa meme de yok. Bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • Düştüğün durum kötü, kızımız biraz yüzsüz galiba

0|1
    0|0
  • İlk yemek mi

0|1
    0|0
  • Başka açıklaması olamaz. Tabi hesabı kendi ödemediyse.

0|0
    0|0
  • Kızda sorun var

0|0
    0|0
  • bnce paran icin snle birlikte insan bir utanir düşünür ayril o kizdan aklin vrsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...