Basarisizlik ve intihar?

Elimi attigim hersey elimde kaliyor. Korkak olmayayim cesur olayim adim atayim diyorum. Adimlarimin sonuclari bana fazlasiyla donus sagliyor. Olumlu dusunmek ve bu dusuncemin yanisira mutlu olmak istiyorum, bunu da basaramiyorum. Beklentilerimi ve umitlerimi kestim. Psikolojimin pek saglikli oldugunu dusunmuyorum. Komplekslerim var. Tek sevdigim yazmak ve ailemin dusuncesine gore " yazmak karin doyurmuyor" bunlarin neticesinde bir cok seye karsi istegim azaliyor ve basarisiz oluyorum. Olumsuz dusunuyor gelecekte olacak hersey ile baglantimi kopariyorum. Basarisizlik, tipki bukalemun gibi. Daima bende ve burundugum renkte...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İntihar sadece düşüncende kalsın 😐

0|0
    0|0
    • 21gün

Dusunmekten kafayi yemeye basladim. Hareketlerim bana tuhaf geliyor. Ilac kullanmak istemiyorum ama fazla dusunmekten ve kaygilardan dolayi birtakim psikolojik bunalimlarim var. Bazen icinden cikilamayacak kadar kotu olabiliyor hersey. Ve bazen , bukowskinin dedigi gibi " İntihar? Tanrim , caba gerektiriyordu. " Charles Bukowski-Ekmek arasi

• 21gün

Ne oldugunu bilmiyorum. Mesajlarimda bir problem yoktu ama , illa bir engel olucak ya. Ben varsam daima engel var demektir.

• 21gün

yazdin su an bende gordum devam edelim ordan

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...