Nasıl kurtulurum?

Merhaba, 18 yaşındayım kızım çok fazla canımı sıkan şeyler var ailevi olsun okul olsun var iste. Okulumdaki sorunlar kavga oldu davalık oldum sınıfta kaldım bir sene 5 sene birini sevdim bos yere karşılıksız haberi vardı ama umrunda olmadım onun yüzünden sınıfta kaldım şimdi ise ailem baskı yapıyor bir sene sınıfta. Kaldım diye ailemin parasal durumları pek iyi değil. 4 kardeşiz abim ünv okuyor ama babam her istediğini her zaman alan biridir şu yaşıma geldim telefon istemişimdir bir ya da. İki kere en fazla üç kere her seferinde param yok demiştir ama kardeşime telefon almıştı sorun telefon değil. Sorun aslında pars. Degil üvey evlatmısım gibi davranıyolar yurt da kalmak. İstiyorum izin vermiyorlar onlara göre safmısım ya ben cidden sıkıldım derdimi anlatıyorum dalga geçiyorlar adam yerine koymuyorlar değiş diyolar. Nasıl. Degisicem cidden sıktı artık her akşam agalamktan bıktım sınavlarında düşük ne yapsam olmuyor ders çalışıyorum sınav gene kötü derside dinliyorum ama olmuyor kafa dağıtmak için kitap okuyorum aklıma geliyorlar her dakika başı bişeyler diyolar olmadık yerden olmadık laf yapıyolar ne yapmam gerekiyor sinirlenincede psikoloğa götürmek istiyorlar çok Zor durumdayım önerisi ola varmıdır allah razı olsun şimdiden

Güncellemeler:
19gün Psikologa gidiyoruz 1 hafta iyiler sonra gene aynı 2 kere gittik bir psikolog annem i. Suçladı ondan sonra birdaha gitmedik
19gün Kavgaya bulasmadım çocuğun birisi durduk yere anneme küfür etti cevap vermedim düzgün konuş dedim bana saldırdı kulağım morardı parmağım kırıldı davalık olduk benim abim onu dövdü çocukta benim abime dava açtı öyle ders çalışıyorum annem sürekli bişeyleri sıkıştırıyor araya olmadık şeyleri sınıfta kaldım söyleniyor lar bilmiyorum kafam çok karışık taşınma ihtimalimiz var BN sormadan köye yerleşmek istiyorlar okulum noluak diyorum okumazsın ya da ordsn bir okul buluruz diyolar köy bildiğiniz

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikologa git. Ailenle birlikte git. Onların ihtiyacı var... reddetme bence.

0|0
    0|0
    • 19gün

Zor bir durum. Yerinde olsam ya okurdum memurluk felan. Ya da bir işe girerdim (doğru dürüst bir is) sonra kendi hayatımı Kurardim. .. ama çok zor bir durum. ALLAH YARDİMCİN OLSUN

• psikologa götürüyorlarsa git hatalarını olduğunu anlarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O Kadar sorunun içinde ne diye kavgaya bulaşıyorsun?

1|0
    0|0
  • olabilir kuzum boyle ruh halleri dersine calisma yöntemini doğru bulamiyosundur o yuzden olmuyodur salak felan degilsin kendini öyle hissetme, kafani dağitmaya calis ailenle vakit geçir çay
    demle oturun sohbet edin sonra arkadaslarin ile vakit geçir boyle ruh haline girmemeye caliş

0|0
    0|0
Yükleniyor...