Telefon sîfirlaninca whatsapp silip tekrar kuruldunda engellenen numaralar kalkar mi?

Engellenen numara kalkiyormu cidden?

0|0
6|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalkmaz çünkü whatsapp hesabında otomatik olarak engelli kalır o kişi. Whatsapp verisi kalır yani.

0|0
    0|0
  • yedeklemen var ise ayarların tekrar geri yüklenir. yedeklemen yok ise baştan kurulum yapıyorsan kalkar.

0|0
    0|0
    • 21gün

Eski sevglm bana oyle ddi ben senn engelni acmadm ddi whatsabi sildim ver geri yukldm ddi engelb kalktti ddi ama ben birisini denemk icin yapdm oyle olmadi engel kalkmdk yani

• 21gün

ben yapınca da kalkıyor. mantıklı olan zaten kalkması. yedekleme yapmıyorsa telefonun nereden bilsin senin kimi engellediğini silersen.. otomatik yedekliyodur

• 21gün

Sorun su beni zaten silmemis

• evet kalkar

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • kalkar

0|0
    0|0
  • aynen kalkar

0|0
    0|0
  • Kalkmaz bence whats hesabı ayrı bişey

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • kalkıyor bıldıgım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Kalkmaz

0|0
    0|0
  • bastan engelle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kalkmaz.

0|0
    0|0
    • 21gün

Ya bak kuzu eski sevgilim beni engelden kaldirdi sonra bana dioki telfnu sifirldm whatsbi sildm yukdlm dio sen engelnn acldi dio

• 21gün

yalan atiyor. :D

• 21gün

Ya banada oyle geldi kuzum sonra bana demedini birakmadi butun kinini akitti hakaret bile etti

• Kalkmaz dün ben yaptim :)

0|0
    0|0
    • 21gün

Bana oyle dio yaa whatsaapp sildim tekrar kurdm dioo engel kalkti dio

• 21gün

Seyin icine kacsin diyeydin.. sana bunu diyenle muhattap bile olma. lafa bak umit mi verdimmis. ümidini al basina cal

• 21gün

Ya bunlari demek icinmi kuzu icinin zehrini dokmek icinmi durduk yere yapdi ya 8 ay sonra

• Hayır kalkmıyor.

0|0
    0|0
  • Hayır kalkmaz

0|0
    0|0
  • Kalkar evet.

0|0
    0|0
  • Hayır galiba

0|0
    0|0