İnsanlar Arkamdan Kötü Kötü Bakıyor mudur?

daha önceden cok basıma geldi bu durum yani ben fiziksel görünüsüme baglıyorum bunu tipsizim yani cok dalga gecildi zamanında tipmle falan da yüzünü eskitende olmustu artk ben de pek cıkmıyorum dısarıya mesela okula giderken böyle hocaların yanından gecerken ya arkamdan bakıyolarsa acaba ne suratsız bir çocuk dyorlar mıdır sanki herkes böyle yapıyor diye düşünüyorum gecen de bir hoca yanımdan gecerken yüzüme baktı 1-2 sanye sonra yukarıya dogru cıktı acaba o da içinden ne suratsız bir cocuk demişmidir veya yüzünü eksitmişmidir o da benle ilgili kötü seyler mi düşünmüştür yüzünü eskitti belkide cirkinm diye baktı?

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Yasin kac senin?

0|0
    0|0
    • 21gün

benm yas 18 kardesm :/ inan bak trol degl kötü seyler yasadım ben acaba diğer insanlar damı bu gözle bakıyor bana kafam allak bullak oldu ya dısarı cıkamıyorm artk

• 21gün

Aga birincisi Allah boyle yaratti yapacak bisey yok senin yapacagin bakimli ol sakal birak okuldan sonra saclarini dik giyimine dikkat et bide herkes gotunden bisey sallamaya bayilir insanlar ne der diye yasarsan hayatin eksik yasarsin sakin boyle bir hata yapma surda ne kadar yasayacagin bile belli degilken icin guzelse eger adam gibi adamlar varsa cevrende icindekini gorur icindekini yuzu melek olup seytan olan bir suru insan var

• milletin hakkimizda ne düşündüğünü düşünüp durursak nasi yaşarız?

0|0
    0|0
  • foto at bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...