Yeni nesil kızlarının kafa yapısı?

Hep sorularda goruyorum daha simdi gordum kiz seven insan dokunmaz lafina sinirlenmis resmen evlenmeden yapilmamali diyenlere devletten niye izin aliyorum diyo cahilligin bu kadari hayir yani bu durumun dinlede alakasi yok evlilik disi iliskiden zaten adam zarar gormuyoki sen zarar goruyosun mal gibi ortada kaliyosun tum ahlak duzenlerine karsi gelen bu kizlar neyin pesinde insan gibi yasamak edepli olmak kendini kullandirtmamak niye bu kadar zor geliyo anlamiyorum simdi namus bekcisi diceksiniz ama ben kimsenin ne yaptigiyla ilgilenmiyorum sadece dusuncelerini elestiriyorum...

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hislerime tercüman olmuşsun, bir zamanlar sevgili olduğum kızla bu yüzden ilişkimiz doğru gitmedi, ben sana cinsel gözle bakamam dedim. o da ; hiç olur mu öyle şey insan sevdiğini istemez mi falan. neyse o bu tür konularda beni anlamayınca zaten aramız açıldı, onu sevdiğimi göstermek için illa ona cinsel gözle bakmalıymışım. hı hı

2|0
    1|0
    • 22gün

Aşk diye birşey var, aşk'ı cinsellikle karıştıran kızlardan hoşlanmıyorum hiç

• 22gün

Onun kalbini sevdim ama bu özelliğini hiç sevmedim. Kadınlar anlamıyor bir erkek bir kıza cinsel gözle bakamıyorsa aşıktır elinde olmayan birşey istese de bakamaz, aynı erkek hem aşığım hem cinsel gözle bakabiliyorum diyorsa, fazla inanmayın aşık değildir

• 22gün

Bncede oyle

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle şimdikiler cinselliği aşk zannediyorlar sonra erkek ayrılınca ağlayıp zırlıyorlar sonra bekaret beyindeymiş falan filan namus bir bütündür

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha bilincli ve erkeklere kendini ezdirmeyen kizlardir. Eski nesil kadinlara bin basar. Eskiden dayak yerlerdi kocasindan aglardi sessiz sessiz simdikiler oyle degil hem sosyal hem bilincli hem kulturluler

4|0
    2|0
    • 22gün

Her galti yiyip tekmeyi basiyosunuz sonra o kizlar bilincli kulturlu kendini ezdirmeyen oluyo oylemi

• 22gün

Valla onu tekmeyi basan erkeklere soylemelisin :D

• 22gün

Bence kadin bu durumda her turlu kullaniliyo ben evlenip beyim ne derse o olur evimde otururum kafasinda bir insan degilim bana bir tokat atsa misliyle geri verir bir guzelde bosarim kendini savunmak icin evlenmeden herkese vermek gerekmiyo yani

• Din güzel ahlaktır. Yaşanmıyorsa, yaşayan ötekileştiriliyor eleştiriliyor gülünç duruma düşürülüyorsa toplumun birbiriyle olan bağları kopar önyargılar çoğalır etik ahlak kavramı parçalanır ve sonuç:Kaos, gelecek kaygısı olan umutsuz güvensiz bir toplum.

1|0
    1|0
    • 22gün

Cok iyi anlatmissin ama genclerin umurunda olan tek sey anlik zevkler malesef

• 22gün

Evladın olacak. Yetiştireceksin. Umutsuzluğa düşmeyecek iyiyi anlatarak doğru bildiğini savunarak savaşacaksın. Yolun başında havlu atarsak halimiz nice olur..

• Helal olsun kz sana valaha.
    Bencede. Bende karsiyim. Hem ahlak hem dinen. nsallah hrm ruhen hem fiziki bakirr kizla evlenirim

1|0
    1|0
  • helal olsun quardeşim arkandayım

1|0
    2|0
  • yapmak isteyen yapsın herkes kendi sorumluluğunu alsın görüşündeyim

1|0
    1|0
  • ----------------------

1|0
    0|0
  • Renklo

1|0
    0|0
  • Hımmmm

1|0
    0|0
  • ya biz zamanında sağlam erkek eli değmemiş kız aradık artık bakıyoruz eğer çok yememişse tamamdır diyoruz simdi sağlam kız bulmak nerdeyse imkansız

1|0
    2|0
    • 22gün

Bunun suclusu sadece kizlar degil ben erkk eli cuddi anlamda degmemis bir kizim kendin gibi bir erkege daha rastlamadim

• 22gün

alayım seni be :) belki ödül olursun bana

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden erkekler, bu kadar rahat peki? Kızlar dışarı da özgürce bile gezemiyorken ama aynı zamanda erkeklerin istedikleri kadar sokakta kalma gibi bir avantajları varken?"Özgürlüklerini"savunmalari gereken kadınlar, asıl kadinlardir. Bir erkekte bir kadın da özgür haklara sahiptir. Fiziksel yapı karsilastirildiginda, ne kadar farklı olsak da duygusal yapilarimiz da ağır basan nedense kadinlarimiz... Keşke her erkekte fiziksel yapılarından dolayi değil, duygusal yönlerinden one çıkarak "Adam" olabilseler...

1|0
    0|0
    • 22gün

Ben zaten erkklerin rahatligini savunan biri degilim en cok kizdigim noktalardan biridir hatta bu derece ozgur olmalari bana gore bir kizin bakire olmasi ne kadar onemliyse erkeginde bakir olmasi onemli ama bu erkkler bakire kizlari bozup gununu gun edip evlenmeye gelincede vbakire kizlarla evlenirler o bozduklari kizlarinda arkalarindan demediklerini birakmazlar bu yuzden boyle pislik insanlardan kendimizi korumamoz gerektigini dusunuyorum

• Al benden de o kadar.
    Ahlaksızlığı özgürlük sanıyorlar.

1|0
    1|0
    • 22gün

Aynen oyle kendilerine zarar veriyolar ama farkinda degiller

• Aslında en kötü düşünce yapısı bu. Kadını mal olarak gören sen de bence asıl problem. Olay ne ahlak problemi, ne edep, ne de toplum. Bu bireysel bir karardır. Bütün insanların hayatına uygulayamazsınız bir şablonu.
    Burada önemli olan farklı düşünceler ve yaşam tarzı ve standartı olduğunu kabul edip sadece saygı duymak.

1|0
    1|0
    • 22gün

ben kimseye namus vekciligi yapmiyorum zaten aksine boyle dusunenler beni elestiriyo bakire olmam niye rahatsiz ediyo bakire olmayan bir kizi anlamiyorum

• 22gün

Bakire olman veya olmaman kimseyi rahatsız etmiyor. Bu sonuca nereden vardın orasını pek anlamadım.
      Namus bekçiliği yapmıyorum deyip
      'mal gibi ortada kaliyosun tum ahlak duzenlerine karsi gelen bu kizlar neyin pesinde insan gibi yasamak edepli olmak kendini kullandirtmamak niye bu kadar zor geliyo anlamiyorum'.' Peki bu sözlerin be oluyor tam olarak. Bunları yazıp sonra işte ben namus bekçiliği yapmıyorum demek te ayrı bir ironi.

• 22gün

anlamak istedigin uerden anliyosun seni rahatsiz etmiyo olabilir ama bu yuzden sen zarsin diyen kizlardan bol bis sey ben yazimda isim kullanmadim kendi fikrimi ce dusuncemi savundum bir baskasi farkli goruste olabilr bu beni baglamaz dusuncemi soylemek namus bekciligi yapmak anlamina gelmiyo ki ben ornek verdigim kizon sorusuna cvp dahi vermedim...

• Onlara gore "özgürlük "
    😄 anlamazlarrrr 😂

2|0
    1|0
    • 22gün

Aynn hayvandan bir farklari yok aslinda

• 22gün

Aslinda onlar kendilerini mal olarak kullandirtiyolar. Biz en azindan sevdigimiz kisinin helali olucaz. onlar ise cinsellige duskun gecici insanlarin altinda olucaklar kim MAL oluyor cevap ortada ☺

• 22gün

Bencede oyle cinsel objeden bir farklari yok kullanilip atilirlar

• insanlar kendi hayatları içinde istedikleri gibi yaşayabilirler başkalarını etkilemediği sürece bende sizin gibi düşünüyorum lakin öyle yaşayan bir insana karışmam

1|0
    0|0
    • 22gün

bende karismiyorum ama bunu reklam yapmalari dogru kabul ettirmek icin cabalamalarini sacma buluyorum resmen bakire olmak suc yobazlikmis gibi bir tavir ultra sacma

• 22gün

evet saçma ama insanlar bunu hep yapıyor iki tarafta hatta her tarafta kendi görüşleri en doğru diğerleri yanlış ve buna saygı yok böyle

• Aynen hanfendi benlede tartisti bu konuda

1|0
    0|0
    • 22gün

Hayir anlamadigim ahlaksizligini dogruymus gibi savunmasi cidden komik akil sagligi yerinde degil

• 22gün

Aynen edepsiz iste bosver

• ay çok haklısın👏🏽

1|0
    0|0
  • Benden sana bir arkadaslik tavsiyesi; buyuk lokma ye buyuk konusma.
    Hepimiz genciz veya olduk oyuzden kimseyide kinamaya hakkin yok. Herseyi en iyi yuce Allah Bilir.
    Kendi derdimize bakalim, birak sen Ayse mehmet napmis

0|0
    0|0
    • 22gün

kinadigim sey yasadiklari degil dusuncesi yaptigi yanlis ve bunu empoze etmeye calisiyo

• 21gün

Anliyorum ama herkes bir degildir bu bir ve ikincisi en önemlisi kendi yolumuza bakmamiz. Elalemi bosver yani o anlamda

• O kızlar herkesten önce evleniyorlar çünkü kendilerini sen ve senin gibiler gibi mal, eşya ve kısacası zardan ibaret görmüyorlar. Senin zihniyetindekiler daha da zavallılar.

2|0
    2|0
    • 22gün

Benim hemen evlenmek gibi bir niyetim yok kariyer planlarim var ve ayrica ben sadece bakirelige degil bakirligede onem veririm ve emin ol su devir erkk eli tutmamis biri olarak isteyenim cok kimse ilki olucagi kizin yerine kasarlasmisi tercih etmez sen kendini kullandirtmaya ve ahlaksizligini savunmaya devam et.

• 22gün

tamam

• 22gün

saygi gosterene saygi gosteririm

Yükleniyor...