Neden 5 dakika önce tanıdığı biriyle bunları konuştu?

Merhaba arkadaşlar, bugün işten çıktım arabamla eve giderken bir bayan el kaldırdı bende durdum, camı açtım buyrun dedim oda hava otobüste gelmedi gideceği yeri söyledi ve o tarafa gidiyorsanız benide götürürmüsünüz dedi bende buyrun dedim. birlikte giderken biraz muhabbet ettik sonra birden kafam kaşınıyor ya 3 gündür banyo yapmadım dedi ben cevap vermedim hafif bir gülümsemeyle geçtim, sonra telefonu çaldı biriyle konuşu. kapattıktan sonra kuruyemiş istiyorlar evde dedi ama param yok dedi. sende var mı 10 lira dedi bende var dedim verirmisin bana dedi bende hızlı gidiyorsun dedim peki tamam dedi. ineceği yere yaklaşınca kuruyemiş için ciddi misin dedi bende evet dedim anladım dedi ve sonra ineceği yere geldik teşekkür etti indi. bana birşeyler mi ima etti acaba anlam veremedim. bu konuda açıklamalarınız nedir

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• uzak durun böylelerinden, bu rahatlıktaki insanlardan uzak durun, kendinize hakim olun.

0|0
    0|0
    • 24gün

Eyvallah bende kendime hakim oldum. Ama ben iyi niyetle yaklaşım aceba onun niyeti neydi

• 24gün

Söylemiyim artık niyetini.

• 24gün

Bende niyetini anlamadığım için size sordum söylersen memnun olurum

• Kadındaki cesarete bak..

0|0
    0|0
    • 24gün

Ben aslında birşey soracak diye durdum. Durunca hava soğuk otobüs gelmedi çok üşüdüm deyince birşey diyemedim. İyi gel tamam dedim. Kötü mü yaptım ki

• 24gün

Orası neresi bilmiyorum ama İstanbul'da cesaret işi.

• 24gün

Burası Ankara . Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi

Yükleniyor...