Bir insanin annesine tum sorunlarini anlatmasi suc mudur?

Annesiyle paylasip dertlesmek istemesi hergun yasadigi seyleri sikintilari anlatmak istemesi sucmudur?

0|0
3|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlar için Değildir

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • o kadar da her şey anlatılmaz ya karşındakini bunaltır bence

0|0
    1|0
    • 23gün

Annenin bunalmaya hakki varmidir cocugunun sorunlari uzuldgu seyler varsa

• 23gün

her gün her saniyesine kadar anlatıyorsan bunalır illaki insan o da sonuçta

• suç değil lakin onunda canını sıkmanın alemi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• annenle o yönden iyi bir iliskin varsa anlatabilirsin.. bende annemle dertlesirim ama bilmesi gerek seyleri sirf...

0|0
    0|0
    • 23gün

Herkesin o yondem ilislosi olmasi gerekmezmi. bir anne cocugunu gerekirse 7 24 seyleri dinlemesk gerekir. eger cocugu uzgunse sebep ne olursa olsun

• 23gün

dinlemeli tabiki ama ben sahsen annemle cogu seyimi paylasirim ama herseyide degil tabiki güvenlede alakasi yok... herkes kendi bilcek yani=)

• needen suc olsun bence cok guzel bısey benm kızım genc kız oldgunda anlatması benı cok mutlu eder

0|0
    0|0
    • 23gün

Hergun sana sorunlari anlatsa sikilmazmisin

• 23gün

tabıkı hayır o benım can parcam hayatım rabbımın emanetı ısterse durmadan anlatsın onun her anlatımları benm onu korumamm daha fazla artar

• bende anlatıyorum ne varki yani

0|0
    0|0
    • 23gün

Hergun mu

• 23gün

Sinirlendiginde napiyorsun

• 23gün

susuyorum. Bağırıyor çağırıyor. Hatta bazen minik şiddet de uyguluyor fazla değil. Ama sakinleşip bana tutarlı akıl veriyor. Durumdan kurtarıyor bir demin

Yükleniyor...