Çok moralim bozuk?

Dindar bir insan sayılırım bir tanıdığımız var çok iyi fal bakıyormus anneme de bakmak istedi annem de tamam dedi. her şeyi doğru bildi. benim bir kız kardeşim var benden 2 yaş küçük ben bu sene sınava giricem çok zeki değilim ama çalışkan bir öğrenciyım 420 puan anadolu lisesindeyim bu sene üniversite sınavım var ders çalışıyorum baya kız kardeşim ise hiç çalışmaz ama çok çok zekidir hemen derste kapar. 450 aldı o da sbs den ama hiç çalışmadı
işte bu fal bakan abla, ben orda ders çalışırken sen ders çalışıyorsun ama seni göremedim falda dedi. kardeşime ise sen çok başarılı bir avukat olacaksın dedi ve hukuk istiyor. sizce ne yapmalıyım? hayat bazen hiç adil değil mi?

0|0
8|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Falci buyucu kahinleri tastik etmek peygamber as sozuyle ... muhammede indirileni inkar etmistir.. itimat etmeyin.. rabbiniz kimin icin neyin iyi oldugunu en iyi bilendir...

0|0
    0|0
  • Kaldık mı yine hacıya hocaya 😄

0|0
    0|0
  • Canını sıkma bunlar için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fal bakmak baktirmak gunahmis Allah'a şirk kosmakmis bunu ogrendigimden beri faldan uzak dururum sende öyle yap hatta fal bakan ya da baktiran için 40 gün ibadeti kabul olmaz diye birşey duymuştum ama gerçek mi batıl mi bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • Fala inanıp hayatına yön vermesine izin vermeyeceksin heralde? Her şey zeka değil. Şu hayatta çalışıp da karşılığına almayan bir kişi bile görmedim ben. İçin rahat olsun, kendine güven.

0|0
    0|0
    • 27gün

Çok teşekkür ederim

• Bu senin yüzünden bir fala göre geleceğini hayal ediyorsan beynini biraz süz derim. Herşey senin elindedir

0|0
    0|0
    • 27gün

Ama her şeyi biliyor gerçi saçma da geliyo

• 27gün

Herşey senin elinde böyle düşünürsen geleceğini birilerinin eline bırakırsan birşey başaramazsın

• Yapma güzelim müslümansın fala kafanı takma gaybı ALLAHTAN başka kimse bilemez ;)

0|0
    0|0
  • Dindar bir insansan böyle şeylere inanmaman lazım

0|0
    0|0
    • 27gün

Aynen evet ama insan bir kötü oluyor

• 27gün

Sıkma canını herşey olacağına varır

• fal diye birşey vardır, gercektir. fakat falcı cinlerle iletişim kurarak sadece geçmişi görebilir. Geleceği görebilmesinin mümkünatı yoktur görüyorum diyorsada yalan söylüyodur

0|0
    0|0
  • İnanma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • inanma fala!

0|0
    0|0
Yükleniyor...