Arkadaşlarımla ilişkimi kesmeli miyim?

arkadaşlarım çok ilgisizler, sadece kendilerini düşünüyorlar benim nasıl olduğum umurlarında bile değil, bir şey diyorum cevap alamıyorum genel olarak tanıştığım her kişi bir zamandan sonra başkalarıyla takılmaya başlıyor bir de çoğunun dersleri iyi benim derslerim kötü başarılı bir öğrenci değilim kendimi çok yalnız hissediyorum artık gerçek bir arkadaş istiyorum

0|0
2|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalnızlık güzel birşey değildir fakat yeni ortamlara katılarak çevre edinmeni öneririm. Anlattıkların doğrultusunda psikolojinin bozulma olasılığı oldukça yüksek 😉

0|0
    0|0
  • Kesmelisin arkadasim

0|0
    0|0
  • gönder gitsin yalnizlik iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• önce kendi içinde çelişmeyi bırak ve kendi kendinin en yakın arkadaşı ol. başkalarının seni mutlu etmesini beklersen bu hayatta mutlu olamazsın

0|0
    0|0
  • İnsanlar sürekli dert dinlemekten hoşlanmazlar. Hep eğlenceli mutlu özgüvenli insanlarla takılmak isterler çünkü enerjileri yüksektir. Sana mesaj atmayıp ilgilenmiolarsa çoktan dışlanmışsın demektir sadece gitmeni bekliolardır. Aynısını yaşadım ve ben çıktıktan sonra kimse aramadı bile beni. Uğraşmadılar bile. Ders konusunda onlarla yarışmak için değil kendin için ders notlarını yüksek tut. Kimseye muhtaç olmazsın bu sayede. Seni dışlamaları seni kötü biri yapmaz kafalarınızın uyuşmadığını gösterir. Beni dışladıklarında ilk bende kötü oldum hala zaman zaman hissediorum o duyguyu. Ama oturup konuştuğumuzda konuştukları konular bana saçma gelio. O ne yapmış bu kimle sevgili olmuş. Sen ne zmn evleneceksin falan . Saçma ve sıkıcı ilim yok bilim yok sadece dedikodu. Yani bir insanın ilişkisiyle çok kolay dalga geçebiliolardı. O yüzden mutluyum böyle boşver benden uzak Allaha yakın

0|0
    0|0
Yükleniyor...