Lucid dreaming yapan var mı? (ayrıntıya bakın)?

Lucid dreaming rüyadayken rü ya da olduğunu fark etme durumu. Bana çok oldu :)

0|0
0|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende 3 sene kadar önce merak salmıştım. İnternette araştırma yaptım. Uyumadan önce alarmı 5 saat sonrasına kurup, uyuyup, 5 saat sonra uyandığında evin içerisinde 1 saat boyunca takılıp tekrar uyuduğunda lucis rüya görürsün.

Bende aynen bu tekniği uyguladım. Rüyamda baska bir kişiye ait (ev) dairenin içindeydim. Etrafa bakındım ve rüyada olduğumu anladım. Başta heyecan ve korku vardı. Sonra birşeyler hayal edip gerçek olup olmayacağını test etmeye başladım. Kocaman bir cips reyonu hayal ettim ve aniden önümde kocaman bir cips reyonu vardı. Sonra matrix filmindeki Neo aklıma geldi. Aniden o da önüme çıktı. Sonra yatak odasına geçtim ve adriana limayı hayal ettim. İç çamaşırları ile birlikte yatakta uzanmış beni çağırıyordu. Ama gitmedim ve uçmayı hayal ettim. Ayaklarım yerden kesildi ve havalanıyordum. Tam sevinecekken tavana çarpıp rüyadan uyandım. Keşke duvardan geçmeyi düşünseydim. :D

1|0
    0|0
    • 19gün

Ahhaha :) Bende uçmaya çalıştım ama iki metre havalanıp yere yapıştım. Lucid rüya da bile şandızım 😂😂

• İsteyerek yapmayı denemedim ama sık sık oluyor.

1|0
    0|0
  • ohoo benim her anım öyle uyanıkken rüya görenlerdenim gözlerimi 5 saniye kapatsam zaten uyumuyorum ama rüya sahneler görüyorum gecen haftalarda kabus gördüm yüreğim ağzıma geldi ne pis bişey ya

1|0
    0|0
  • Astral yapacakken kuşağıma gelen seslerden korktum. Artık konsantre olamıyorum.

1|0
    0|0
    • 19gün

Benimde gözde flaşlar patladı kulağım uğuldadı ama uğultu ve o anki korkuyla uyandım anında :/ lucid reaming den geçiş yapmaya çalışmıştım.

• Hep amerikanin oyunu bunlar

1|0
    0|0
  • banada 10 kere falan olmustir heralde bu genellikle bazi durumlarin gerceklescegi zaman oluyor. bende (erkek olarak bilmiyom kizlarda nasildir)

1|0
    0|0
  • yaklasık haftada 3 defa yapıyorum

1|0
    0|0
  • Nasil?

0|0
    0|0
    • 19gün

Rüyadayken rüyada olduğunu farkediyorsun ve dilediğin her şeyi yapabiliyorsun. Rüyanı kontrol edebiliyorsun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...