Asagıya yazıorum sorumu?

Bazen cok icimden gelir alırım kuranı elime okurum Allah c. c den birşeyler isterim hiç mi bir insanın duası istekleri kabul olmaz? olmuyorsada neden? günlerdir aklımı kurcalıyor yanlış bir şekildemi dileklerimi istiyorum acaba?

0|0
5|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Namaz kıl, içten dua et. Eğer hayırlısı ise Şu an kabul olur inşallah ama bu şekilde olmuyor diye dert yanma. Olmuyorsa, hayırlı değildir, olmuyordur. Allah, ol der ve olur. Kün fe yekün.

1|0
    0|0
  • Kuran'ı okuyorsan şunu da biliyorsun demek: Koskoca Yusuf peygamber bile yıllar boyu HAPİSTE kalıyor. Allah benim neden hapse girmeme izin verdi diye dert yanmıyor. Sabrediyor sadece.

1|1
    0|0
  • Kişi üzerine farz olan borçları öder, farzlarını yerine getirir ve ondan sonra dua ederse dileği kabul olunur. Sen farzlardan sonra bizi dua ile an, biz de sana dua edelim. Umulur ki Allah, dualarımızı kabul buyurur. Dua ağızdan değil, yürekten gelmelidir

0|0
    0|0
  • her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır. sen yine dua et yerde kalmaz. er ya da geç kabul olur. sana tavsiyem dualarına şçyle başla '' eğer hayırlı değilsede gönlümdekileri hayırlı kıl ve bana nasip et''

0|0
    0|0
  • çocukken her gece tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. sonra tanrının çalışma prensibinin bu olmadığını anladım. gidip bir bisiklet çaldım ve tanrıya beni affetmesi için dua etmeye devam ettim.

0|0
    0|0
  • dualarimizin aslinda hepsi kabul olurda biz bunun farkina varamiyiz sabirli ol duanda israrci ol duanin kabul olmasi icin rabbine ibadet et

0|0
    0|0
  • Nasibin bağlanmış 😊

0|0
    0|0
  • Nasıl Kur'an okurorsun?

0|0
    0|0
  • Allah hakkında hayırlı olanı versin

0|0
    0|0
  • hayir kardesm ozele mesaj at anlatim kardesm

0|0
    0|0
  • Belkide boylesi daha hayirli

0|0
    0|0
  • Kimin duası kabul olmuş ki senin olsun :D

0|0
    0|0
  • Belki de? :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Olmasıda okmamasıda imtihan dır
    Ama bu dünyada olmasada ahirette kesin kabul olur

0|0
    0|0
  • Dualar günah çıkarma gibidir.

0|0
    0|0
  • Bu dünyada kabul edilmeyen duaların karşılığı ahirette verilecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allahın sevdiği kulsun demekki Rabbim istediğin şeyin seni üzeceğini bildiği için nasip etmiyordur veya Allahın senin ondan birşeyler istemen hoşuna gidiyordur benim hocam bir keresinde Allah sevdiği kulunun duasını hemen kabul etmezmiş ona hep dua etmesini istermiş çünkü o kulunun sesini çok severmiş bazı kullarının da aksine istediği şeyi hemen verirmiş daha fazla yalvarmasın diye çünkü o kul Allah'a hep asi gelen kul olduğu için sesini duymak dahi istemezmiş taki tevbe edene kadar evet insan üzülüyor olmadığı için ama bu söylediğimle de teselli bulabilirsin ya da şu ayetle "SİZİN HAYIR BİLDİKLERİNİZDE ŞER, ŞER BİLDİKLERİNİZDE HAYIR VARDIR " ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM RABBİM HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI DA GÖNLÜMÜZE RAZI EYLESİN İNŞAALLAH ☺

0|0
    0|0
  • Ne istedigine bagli bir de olmuyo dedigin icin kabul olmuyorolabilir

0|0
    0|0
  • canim ya beklemek sabretmek gerekir ya da hakkında hayırlı olmadığı icin olabilir

0|0
    0|0
  • hayırlısını istiycen demekki

0|0
    0|0
  • bunu bende merak ediyorum ve artık çok yoruldum duada etmiyorum isyanda etmiyorum şe saatten sonra karşıma bir güzellik çıksında istemiyorum ömrümün son bulacağı günü bekliyorum

1|1
    0|0
    • 24gün

ben bazen isyan ediyorum neden ben diye bıktım bu şanssızlıktan

• 24gün

emin olma okadar kardesim

• 24gün

siz kizlar hep on yargi

Yükleniyor...