Kalabalik grupla barda hesap nasil odenir?

Bide hic bir bilgim yok ne icsem dalga gecmezler ne yemem ne icmem gerekir.
Kurstaki arkadaslarla kaynasmak icin ama ben kimseyi tanimiyorum hesap nasil odenir? be yapmam gerek rezil olmamam icin

0|0
5|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Alman usulü, kim ne içtiyse onu öder

0|0
    0|0
    • 20gün

300 liraljk hesao geldi beb 20 lik bisu ictim 20 lirami atcam sadece. Bide ne icir hafif ickilerden

• 20gün

İsterse 500 liralık hesap gelsin mal mıyım ben milletin içtiği şeyi ödiyim, ortama bağlı bira felan içilebilir

• içki olarak ne içiyorsan seni bozmayacak kadar o içkiden söyle yavaş yavaş iç. ve içtiğini öde bar ortamı sonuçta yemeğe gitsenz hadi hesap ortak ödenir de barda içtiğini ödesen yeter

0|0
    0|0
  • Gitmek zorunda değilsin.
    Kaynaşmanin adı, ille de barda birlikte içmek değildir. Değerlerine ters ise, hayır demesini bilmelisin. İlle de gidiyorsan, ödeme ve ödetme...

0|0
    0|0
    • 20gün

Odeme ve odetme derkeb

• 20gün

Başkasının hesabıni ödeme yani ortak ödeyelim deme ve kendi hesabını da başkasının ödemesine müsaade etme. Kısacası ne içtiysen onun hesabını öde sadece

• herkes kendi hesabını öder adamları tanımıyorsan bir otuzluk bira iç kalk, ne olacağı belli olmaz

0|0
    0|0
    • 20gün

Ben diyelim 20 liraya bira ictim millet birsuru ivir zivir icti hesap baya fazla geldi. Benim sadece kendi ictigimi koymam ayip olmazmi. Ya da fazla tekila paketi aliyolar ya onda napmam lazim

• 20gün

Şarap içebilirsin, o da hafiftir. Şimdi bak, alkolde herkes içtiğini öder. Birisi kalkar bugün benden olsun derse orası ayrı tabi. Ama alkolün borcu falan da olmaz mesela, sonra verirsin diye bir şey yoktur çünkü borçla içilen alkol zevksizdir ve alkol zevk için içilir. Sen içtiysen onu ödersin, arkadaşlarının arasından güvendiğin biri varsa sor ne kadar ödemem gerekiyor diye, kendi şarabını ve ortak tekilaya bir kaç bişey atsan yeterli tarzı bir şey diyecektir zaten. Orada da çıkartıp 20 lira verme, net bir şey söylemeli.

• 20gün

vay ya uğraştığımız konuya gel

• Özenti misin 😀

0|0
    0|0
  • Gitmeye mecburmusun ki?

0|0
    0|0
  • bir votka redbul söyle
    Hesap işi gelince senin kadeh ne kadarsa onu ver

0|0
    0|0
    • 20gün

Hafif mi votka reebul. Ya hesap 300 lira geldi diyeljm 20 30 lira atsam cok ayip olur yq

• 20gün

İçimi hafiftir. Zaten redbul tatlı olduğu için yumuşatır votkayı. Ya tabi şimdi çerez patates vs gelir masaya. Ama sen bir kadeh votka içersen mesela votka redbul 20 tl ise 30 atarsın olur biter. Erkekler tamamlar genelde yorma kendini. Ama eksikte para koymamaya özen göster

• alman usulu baska biseye karışma 500lük olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gitmek zorunda değilsin ki. Tabi sizin kararınız

0|0
    0|0
  • herkes kendi yediğini görsün

0|0
    0|0
  • Alman hesabı yapın ne ayıbı olacak sanki samimi de değilmişsiniz

0|0
    0|0
    • 20gün

300 lira hesap geldi diyelim ben sadece 20 liralik bisi ictim ayip olmazmi

• 20gün

Neden ayıp olsun içtiğin şeyi başkasına da ödetme dediğim gibi alman usulü

• bir bira ic baskada bisey icme ictigini ode sadece

0|0
    0|0
  • kafana Gore takil

0|0
    0|0
    • 20gün

Hic bir bilgim yok nasil ama

Yükleniyor...