Yurt dışından gelen muzlara aids li kanı basıyorlarmış diye bir haber okudum aldığım muz böyle cıktı sizce normal mi?

şırınga ile içine bastıklarına dair haber okumuştum aldığım muz böyle cıktı?Yurt dışından gelen muzlara aids li kanı basıyorlarmış diye bir haber okudum aldığım muz böyle cıktı sizce normal mi ?

1|0
3|7

Erkekler Ne Diyor 7

• o haber halkı paniğe sürekletme amaçlı sindirim sisteminden aids kapılmaz

0|0
    0|0
  • Ben bugün muz yedim la ölecem mi

0|0
    0|0
  • Ya şu troll haberlere inanıp durmayın ya :D Hem HIV virusu dış ortam şartlarına dayanıksızdır,1-2 saatte ölür. O yüzden o şekilde bulaş olması bilimsel olarak da imkansız zaten :D

0|0
    0|0
    • 19gün

abi insanda mide denen bir organ var ben yiyemem yani bulaşsın bulaşmasın sanki cok normal bir durummuş gibi :D

• 19gün

HIV poizitif birisinin kanını niye basıyorlar o zaman, mantıksız bir kere :D İlla pislik yapacaklarsa da pislik yapmak için daha pis yollar var :D

• San bisey olmaz ye 😀

0|0
    0|0
    • 19gün

espiri yaptı b*k böceği :d

• 19gün

Kim çözecek bu bilmeceyi. Yedinmi yoksa muzlari😀

• inanma ya yalan

0|0
    0|0
  • aids kan yoluyla bulaşır

0|0
    0|0
    • 19gün

Biz bu kanı yeyince kanımıza geçmiyo mu

• 19gün

İnce bağırsakta kana geçmez mi ya geçer

• 19gün

@ahhsiir virüsler yaşamak için belli bir sıcaklığa ihtiyaç duyarlar muhtemel ölürler ama bişeyin içine başka bişey sıkıldı aman dikkat öleceksiniz haberleri yalan be kuzularım mantık bu inanmayın yani

• yeme o zaman😧

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende duymuştum. Dogru galiba. Yurt dışından gelen hicbir şeye güvenmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Oha şu an şoktayım böyle bir igrenclige yuh artık ya

0|0
    0|1
  • Yalan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...