Sizin ruhunuza yakın ve kafa dengi dostluklar veya sevgiliniz sanaldan mı denk geliyor yoksa çevrenizde bulabildiniz mi?

Sizin ruhunuza yakın ve kafa dengi dostluklar veya sevgiliniz sanaldan mı denk geliyor yoksa çevrenizde bulabildiniz mi?Genellikle sosyal medya sitelerinden bazı insanların daha yakın ve seni anladığını söylerler. Mesafeler olsada o insana karşı bir şekilde bağlanır ve çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünürüz. Peki siz bu durumda ne diyorsunuz? Genellikle sanaldan mı denk geliyor yoksa çevrenizde var mı sizi anlayan ve ruhunuza yakın birisi?

0|1
24|1

En İyi Kız Görüşü

• Dürüst olmak gerekirse şu ana kadar sanal dışında hiçbir şekilde beni etkileyen bir insan çıkmadı karşıma. İnsanlar internet üzerinden kendilerini daha iyi ifade ettiklerini düşünüyorum. Buna ben de dahilim. Sanal dışında konuşurken sıkıntılar yaşıyorum, sıradan bir konuşmada dahi aşırı heyecandan sesim kısılır, ellerim titrer, aklımdakileri söyleyemem. Benim gibi birçok insanın olduğunu biliyorum. Bu yüzden sanal ortamda kurulan ilişkiler daha sağlam geliyor. Şu ana kadar bende iz bırakan insanlar da kablolar ve elektrik sayesinde tanıştığım insanlar oldu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Belli olmuyor

0|1
    0|0
  • Kafa dengi dostlar sanaldan çıkıyor genelde. Sevgili ise elbette reel

0|1
    0|0
  • Sanaldan arkadaş olur da daha fazlasını olabileceğine inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Evet böyle bir durum söz konusu ama benim hayatımda kafa dengi dediğim 2 3 insan var ☺

0|1
    0|0
  • Çevremde de var ama bazen buradan seni hiç tanımayan bir insana derdini anlatıp rahatlayıp fikir almak iyi oluyor. Aynısını bazen bende yapıp dert dinliyorum. Kendimce çözüm üretmeye çalışıyorum öyle yani

1|1
    0|0
  • Her ikisinde de. Fark etmiyor benim için. Sanalda tanıştığım insan fake hesap değilse birebir kendini açtıysa -ki öyle yaptı- mesafeler olsa dahi bir bağ oluşabiliyor arada.

0|1
    0|0
  • Henüz öyle birini bulamadım 😏

0|1
    0|0
  • Sanaldan denk geldi konuşurken sanki aynaya bakıyomuşum ya da kendi kendime konuşuyormuşum gibi 😱

0|1
    0|0
  • Sanal dışında bir canım arkadasım var burdan çaydonoza teşekkür eder o çayını içerim 😂
    Neyse soruya dönelim, sanal da bir arkadaşım var beni çok iyi tanıyan ve gerçek hayatında yanımda yanı başımda olan hem kanka hem sırdaşım var
    Yanii
    2 sıkı arkadasım var 😏😏

0|0
    0|0
  • iki yerdende denk geliyor bu biraz nerede daha çok vakit harcadığından da kaynaklanır genelde ama bazen de gerçekte bulamadığı için sanaldan arayan da çok var dostu sevgiliyi

0|1
    0|0
  • Beni anlayan biri daha çıkmadı

0|1
    0|0
  • Bu insanlar da zaman içerisinde degisiyor bence

1|1
    0|0
  • çevrede de var ama sanalda daha cok

0|1
    0|0
  • Hiçbir yerde yok

0|0
    0|1
  • Yok hiçbir yerde maalesef

0|1
    0|0
  • cevreden buluyoruz sanala guven olur mu

0|1
    0|0
  • Cewremde vr Allha şükür

1|1
    1|0
  • her iki açıdan da denk gelir

0|1
    0|0
  • Ortaokulda buldum ama şehirler var aramızda :(

0|1
    0|0
  • Sanalda daha çok. Ayrıca o kişiler yurt dışında

0|1
    0|0
  • Hem gerçekte hem de sanalda iyi arkadaşlıklarım oluyor.

0|1
    0|0
  • Sanal. Cünkü normal hayata kimse çat kapı cıkıpta konusmaz

0|1
    0|0
    • 23gün

Bu arada L candır

• Cevremden var bir iki tane

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• En iyi dostluk lisede olur bulamadıysan zorlama 👍