Sevgilimi taciz eden üvey babası?

Sevgilim eylül ü üvey babası kemal taciz ediyor. Annesi mesude kocası kemal e inanıyor benim kocam yapmaz diyor, sevgilim eylül sürekli ağlamaklı durumda. Ne yapacağız? :(

0|0
12|6

Kızlar Ne Diyor 12

• hangi diziydi bu yaa

0|1
    0|0
  • Hemen o evi terketsin yaşam koşulunu bilemem ama o evden uzak kalması onun yararına isterse ben destek verebilirim yasamkocu ve terapistim

0|0
    0|0
  • Bu konunun böyle rahatça dizisi yapılması, hiçbir şekilde hoş örnek bile değilken dalga geçilmesi çok yanlış geliyor

0|0
    0|0
    • 20gün

yazanlar çizenler oynayanlar dalga gecerken biz mi gecmicez?

• 20gün

İşte bizim geçmeyip onların ayıbına ortak olmamamız gerek. Yüzlerce çocuk bu dertten psikolojisini kaybederken ben bununla dalga geçilmesini hoş bulamıyorum. Kendi görüşüm bu.

• Dalga gecmeyin bu konularla lutfen

0|0
    0|0
  • oturup seyrine bak

0|0
    0|0
  • kemalim yapmaz

0|0
    0|0
  • Dizi güzel değil

0|0
    0|0
  • Kız kanitlasn

0|0
    0|0
  • diziydi bu ya

0|0
    0|0
  • bir tekmede sen vur kanka

0|0
    0|0
  • kemali varya ıssız sokakta gebertin yoksa mesudeden vaktiniz olmayacak mal kadin

0|0
    0|0
  • annen olacak nazanla kızkardeşin uyuz defneye söyle cemreye mirasını versinler eylül ve diğer kızlar mutlu yaşasınlar kemalide kodese yollayıp mesudeyi kapılarına hizmetçi yapsınlar aklına sıçtığım mesudede kalsın ortada banuyuda güneyin babasından uzaklaştırın çocuğu alsın elinden atsın pavyona o anca ona layık pavyonun mamasıda neriman hanım olsun feride ve toprağında canı cehenneme

0|0
    0|0
    • 20gün

ahahahahahah

• 20gün

bu arada songüle söyleyin evlenmesin o sinoptakilerle kendini feda etmesin herzaman kader gibi salaklık etmesin oda babam babam diye sadullahın kendine hayrı yok

Erkekler Ne Diyor 6

• Kemali öldürcekler 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ben olsam babasinn dotune sise sokarim

1|0
    0|0
  • Kemali öldür

0|0
    0|0
  • Ergen.

0|0
    0|0
  • Alicaksin kizi goturceksn baska diyarlara agzina 2 tane vursan babasina sen suclu olrsn net

0|0
    0|0
  • allah senin:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...