Kapat

Düğün istemeyen dandik eşyayı kabul eden kız yeryüzünde kalmadı mı artık ümidi mi kesmeli miyim?

Şimdiki nesil kızlar hiç bişeyi kabul etmiyor herşeyin en iyisini istiyor bende evlenmek istiyorum ama asgari ücretli işi bile zor buluyorum destek çıkanım yok yalnız başıma mücadele ediyorum ama yaşım 25 olacak evlenip yuvam olsun istiyorum ama şimdi ki kızlar hiç bişeyi kabul düğünün eşyanın en iyisini istiyor benim bunları kaldıracak gücüm yok hiç düğün istemeyen ya da sıradan basit bir düğünü kabul edecek ve lüks değilde sıradan eşyaları kabul edecek eşya işimizi görsün yeter diyecek bir kız yeryüzünde kalmadı mı artık ümidi mi kesmeli miyim yalnızlığı kabul edip ölümü mü bekleyeyim sizce ne yapmalıyım eğer destek çıkan büyüğümüz yoksa asgari ücret ile birikim olmuyor bunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz o yüzden lütfen mantıklı cevap yazın

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• çalışan bir bayanla evlenirsen kredi çeker ikinizde birlikte yaparsınız evinizde düğünü de. .

Evlenen herkes kraliyet düğünü yapmıyor. Herşeyi bütçenize göre yaparsınız. Bu zamanda kim ne birikimi yapabiliyor ki bankalar sağolsun.

0|1
    0|0
    • Çalışan bir bayanda benim gibi çulsuz birine bakmaz daha iyisini ister

• Yok benim için fark etmez ama 1300 tl asgari ücreti dandik düğün ve sıradan eşyayı kabul edecek kız yok işte

• yahu ikinizde calissaniz 1300 1300 2 600 eder 40 bin kredi cekseniz her ay 800 900 krediye gitse 600 kira olsa yani çok lüks olmasada gecinilir. . kısmet işleri bulursun ins

Kızlar Ne Diyor 9

• Var da onu da çevredekiler istemeye itiyor. Ben diyorum hic düğün istemem eşyada istemem ikinci el işimizi gören bir seyler alırız diyorum saçmalama olur mu öyle şey diyorlar. Senin kız kardeşin olsaydı o da isterdi hatta ailen belki istemesini söylerdi. sanki şimdi ne kopardın kopardın gibi bir hava seziyorum ben :)

0|1
    0|0
  • Niye bunlar bizim hakkımız olan şeyler en güzel düğün en güzel eşyalar istemek en doğal birşey bir sefa evleniyoruz sonuçta

0|1
    0|1
    • Ona bişey demiyorum ki zaten hakkınız ama bizim maddi gücümüz buna yetmiyorsa suç bizim değil ki

• @M_Joy sanırım sana parası gücü olmayan birisi zaten evlilik teklifinde bulunmaz. :) zor birisine benziyorsun.

• ben oyleydim kendim diyodum masraf yapma durumun iyi degil diye el ustunde tuttuk hep noldu aldatilan biz olduk kimseye degmez ama cikar illa seni seven kabul eder

0|1
    0|0
    • Ama siz kızlar da hep yanlış kişiye aşık oluyorsunuz doğru kişiye aşık olmayı bir türlü beceremiyorsunuz

• Ben varim dugun istemeyen. Hatta evlilik istemiyorum aslinda. Ama evlenirsem dugun yapmayacagim

0|1
    0|0
    • İyi hala varmış demek peki neden evlenmek istemiyorsun ki bekar yaşayıp ölecek değilsin ya

• Dogru insani bulursam evlenirim belki. Aceleye gerek yok

• Sanki her gün evleniyorsunuz da düğün istenmezmiş.. Mezun olurken de kutlamayın mümkünse.

0|0
    0|0
  • dandik esyalar hemen eskir kırılır. bir kere al tam al.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa ümidini kes benim gördüğüm kadarıyla kalmamış. önceki aşklarda kalmamış allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • İhtiyaçtan 1 tık fazlası keyif 2 tık fazlası mallıktır

0|0
    0|0
  • A101, Lcw, bün, şok bunlar kurumsal yerler ve maaşları da iyi bence. Kızlardan ümidi kesceğine işin yoluna girse herşey düzelcek gibime geldi. Bu tarz yerlerde iş aramak daha kolay olsa gerek. O kızı bulmak çok zor:)

0|0
    0|0
    • O işler de torpil istiyor bulsan bile yine asgari ücret öyle bir kız yoksa bekar ölecek o zaman

Erkekler Ne Diyor 3

• benim abimin sevgilisi oyle kiz dugun bile istemiyo 😂 cok sansli

0|0
    0|0
  • Bosver evlenmek bos isler cak cak gec sen de oyle darbe vur iyi insan olma kaybedersin hep

0|0
    0|0
    • Çakmak için de para lazım ama

• Peki hangi mekana hangi ortama katılmak lazım böyle kızlar bulmak için

• İstanbul'da zaten parkda cafede otur kendisi gelir tanismak konusmak icin ic anadoludaki kezbanlarda altın vajinalı sansın kendini şapşallar :/
      Ama şunu da belirtmem gerek kendine has bir karizma yapamadiysan isin daha da zorlasir kardesim o lazim bir farklilik yapmalisin saç sakal falan gibi erkegin makyaji saçı sakalı

• okumuyormusun sen

0|0
    0|0
    • Üniversite mezunu yum ama iş yok herkes kendi adamını alıyor asgari ücretli işi bile zor buluyorum

• hangi meslek

Yükleniyor...