Hayatimdan cikarmali miyim?

Bir arkadasim var benim icin degeri olan biri. Ben kapaliyim fakat o deist. Kimin neye inanacagibeni baglamaz fakat benim hakkimdaki dusunceleri beni uzuyor fakat o da bana deger verdigini soyluyor ve hissettiriyor bir sekilde. En son paylastigi bir postta benim inancimla alay eder bir sekilde gorus paylasti. Neye inanacagi nasil konusacagi bu ozgurluk olabilir ona gore anlarim ama artik ben yoruluyorum onu hayatimdan cikarmali miyim?

Güncellemeler:
26gün Arkadaslar kesinlikle birlikte oldugum biri falan degil okul arkadasim ve verdigi deger de bir insana verilecek degerdir. Yakinlik falan oyle bir durum olamaz zaten.

0|0
8|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne demiş atalar?

Dert edeceğine hadi ordan et.

Ne duruyorsun, koş

0|0
    0|0
  • Gec bile kalmissin

0|0
    0|0
  • müslüman bir kızla gayrimüslim bir erkeğin birlikte olmasa hem dinen hemde örf adet bakımından yanlıştır kapalı olduğun halde bunları bilmeyene uzuldum

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben birlikte degilim ki onunla okul arkadasim sadece deger vermesi diger herkes gibi deger vermesi insani acidan yani. ne demek boyle bir gunahi ustlenemem.

• Inancina saygi duymasi lazim senden once

0|0
    0|0
  • Çıkarmalsn senidi şüpheye düşürür

0|0
    0|0
  • inanclar onenli degil fakat senin inancinla alay ediyosa ondan ayrikmalisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyeyim diye bir söz var bilirmisin, ben fikir olarak bana uygun degilse uzaklaşırdım, sana bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Merhaba Merhaba ol bence yani çok zor durum ama sen baya üzülüyosun

0|0
    0|0
  • siz din için arkadaş deyilsiniz ki herkez inancında özgür başka ortak noktalariniz varsa veya iyi anlaşıp ona değer veriyosan bu konuyu konuşup halledin

0|0
    0|0
    • 26gün

Eger din icin arkadas olsaydik zaten o baska seye inandigi icin onunla arkadasligimiz keserdim ama benim dinimle alay ediyo gormezden mi geliyim

• 26gün

onunla konus bunu nazikçe halledin rahatsiz olduğunu söyle din konusunu iliskinize karistirmamaniz gerektiğini söyle

• ilişkine mesafe koy hayatından tamamen çıkarmani gerektirecek bir durum değil bence ama görüşleri senit rahatsız etmeyecek bir uzaklıkta bırak onu. Gerçekten arkadaşsaniz senin ne hissettiğini önemsemeli öyle değil mi?

0|0
    0|0
  • uzaklaş yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • mesafe koymalısın çıkarmasan bile selam ver merhabaya durma bence

0|0
    0|0
  • İnançlar sorun teşkil etmemeli bence

0|0
    0|0
    • 26gün

İnanci kesinlikle sorun teskil etmiyor zaten dedigim gibi istedigi seye inanabilir beni etkilemez ama benim gorusumle alay ediyor. Benim gibiler hakkinda cok asagilayici dusunuyor

• 26gün

O zaman büyük sorun var vur kıçına tekmeyi 😂😂😂 sana saygı duymayan görüşlerine de saygı duymaz

• 26gün

Sana da değer vermiyordur ayrıca tamam konuyu tartışırsınız kendi açınızdan ama aşağılama falan o iş olmaz

• senin gorusune saygi duymuyorsa bence cok usteleme ne diye daha onla konusuyorsunki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...