Sevdiğiniz kıza ya da erkeğe beddua ettiniz mi?

Biliyormusunuz , beddua bumerang gibiymis eden kişinin iç yapısı kötü ise ettiği beddua geri dönüp onu bulurmus. Eger gerçekten haksızlığa ugramadiysaniz etmeyin sadece Allah à havale edin...

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O yanımda değilken bir kere etmiştim kimsee yoktu yanımda sonra çok tövbe ettim. Bence gerçekten uğradıysak bile allaha havale etmeliyiz sen ne düşünüyorsun?

0|1
    0|0
    • Kesinlikle sana katılıyorum ben bunu bu sabah televizyonda öğrendim ve bedduanın ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım o yüzden bende etmiyorum artık...

• hIMM... sağol bilgi için

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 2

• Ettim ve bir tuttu ki akıllara zarar. Ulu orta dayak yiyordu devamlı çocuktan. Köpek muamelesi görüyordu.

0|1
    0|0
    • Ama ne olursa olsun etmek hemde bir kıza çok kötü bir şey tamam kızlar bazen akıllıca hareket etmiyor olabilirler ama bizler erkek olarak böyle bir şeyi yapmak yerine Allah a havale etmeliyiz diye düşünüyorum..

• 37 yaşına giriyorum, sadece bir kadına beddua ettim. Düşün ne kadar kızmışım.

• Tabiki haklısınız ben sizin neler yaşadığınızı bilemem dışardan konuşmak her zaman kolaydır ama bugun öğrendiğim için bedduanın ne kadar kötü bir şey olduğunu ve sormak istedim. Görüşünüzede saygı duyuyorum.

• Etmem onun vebalini ödeyemem nasıl olsa hak yerini bulur er ya da geç

0|1
    0|0
Yükleniyor...