Sevdiğiniz kıza ya da erkeğe beddua ettiniz mi?

Biliyormusunuz , beddua bumerang gibiymis eden kişinin iç yapısı kötü ise ettiği beddua geri dönüp onu bulurmus. Eger gerçekten haksızlığa ugramadiysaniz etmeyin sadece Allah à havale edin...

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah seni bildiği gibi yapsın dedim şimdi bakıyorum kendi gibi değil rezil bir hal almış battıkça batıyor ve hakkımı helal de etmiyorum kesinlikle

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O yanımda değilken bir kere etmiştim kimsee yoktu yanımda sonra çok tövbe ettim. Bence gerçekten uğradıysak bile allaha havale etmeliyiz sen ne düşünüyorsun?

0|1
    0|0
    • 20gün

Kesinlikle sana katılıyorum ben bunu bu sabah televizyonda öğrendim ve bedduanın ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım o yüzden bende etmiyorum artık...

• 20gün

hIMM... sağol bilgi için

• 20gün

Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 2

• Etmem onun vebalini ödeyemem nasıl olsa hak yerini bulur er ya da geç

0|1
    0|0
  • Ettim ve bir tuttu ki akıllara zarar. Ulu orta dayak yiyordu devamlı çocuktan. Köpek muamelesi görüyordu.

0|1
    0|0
    • 20gün

Ama ne olursa olsun etmek hemde bir kıza çok kötü bir şey tamam kızlar bazen akıllıca hareket etmiyor olabilirler ama bizler erkek olarak böyle bir şeyi yapmak yerine Allah a havale etmeliyiz diye düşünüyorum..

• 20gün

37 yaşına giriyorum, sadece bir kadına beddua ettim. Düşün ne kadar kızmışım.

• 20gün

Tabiki haklısınız ben sizin neler yaşadığınızı bilemem dışardan konuşmak her zaman kolaydır ama bugun öğrendiğim için bedduanın ne kadar kötü bir şey olduğunu ve sormak istedim. Görüşünüzede saygı duyuyorum.

Yükleniyor...