Kapat

Bütün insanları kalplerinde rablerinden gelen bir merhamet gizli.. bu gece e 5 de trafik kazasi oldu kozyatagnda?

Gece saat 2 civarı e5 e bağlanırken bir arabanın yolun ortasında parladiginı gördüm.. yaklaştıkça yandığını , ve yere 2 kişi nin savruldugunu gördüm biri kanlar içinde araba alev alıyor öteki sürücü alkollü.. insanlar telaş içinde. .. ve yangin tüpleri ararken buldum kendimi.. bir aracı Söndürdük... dışarda görsek sosyete deyip havasından yanına yaklasmayacagimiz bir kadın kendini paralar şekilde yardımcı olmaya çalışıyordu.. sonra döndü dolandi bana sarıldı. muhafazakarim ancak belliki şok halinde o yüzden rabbim beni affetsin hiç bir tepki vermedim. Öte yandan kaza yapan alkollü ve herkez onun üstüne gidiyor ben ise sakinleştirmeye çalıştım.. bana ayrı bir sevgi besledi herkez üzerine giderken onu sakinlestirip yakınlık gösterdiğim için... bilmem bir daha görüşür muyuz.. Ote yandan yanan arabadan çıkarılan yarali 2 kişi... ve polis memurunun bana seni seviyorum demesi... Aslinda ne acayip oluyor yargilarimizdan kurttulunca.. güzel bir dunya için sadece kendimz deki merhameti ortaya koymamız yetmez mi.. mutluluk bu kadar bize kötü mu görünüyor.. aslinda insanları seviyorum... bunu farkettim.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Mutlak dönüş ancak ona dır

0|0
    0|0
Yükleniyor...