Sizce ne kadar rezil oldum?

merhaba Arkadaşlar benim sunumum vardı okulda üni okuyorum sınıf 45 kişilik ve begendiğim hoslandıgım cocukta ordaydı... ama benim fobim var toplum içinde konusamıyorum söyliceklerimi unuttum ellerim titredi paniğimi herkese hissettirdim konumda bununla ilgiliydi aslında hoca sorun olmadıgını bunu asabilceğimi söyledi ama ben insanları cok düşünüyorum. yani beninle cok falga geçerler mi

0|0
6|11

Erkekler Ne Diyor 11

• yo walla gecen sunum yaptm ben zaten sınıfın cogunu sevmem o yuzden bunların karsısındamı kasacam diyip sundum
    bir dahaki sunumda onları gözünde değersizlestir onlar kimki (yaw değerliyse bile değersizlestir :) ) baska türlü asamassn bu durumu sunumdan bir yarım saatönce mutlaka yanında 2 sise su olsun icmeye basla bu su hem seni sakinlestirecektir yani insanların karsısında duydugun heyecanı kaygını alacaktır hemde sesine bir tokluk verecektir sesin tokluk dereceside özgüvene katkı sağlar

0|0
    0|0
  • 😃Olmuşsun. Bizde de vardi ama erkekti. 30 kisilik sınifta hoca dahil herkes erkekti cocuk yine de salak gibi dikilip kekeliyordu sınıfta.

0|0
    0|0
  • bendede vardı bu sorun herkeste olabilir en cesaretli insan bile aklından bir saniye korkuyu düşünse panik olur herkesin başina gelebilir bu ama kendine güven karsindakiler senden üstün değil icinden dusunmeyi birak kendine güvendigini hisset bu dünyaya birdaha gelmicez daha çok kalabalığa karış ve icinden sadece şunu söyle kimse benden üstün değil kendime güveniyorum olduğun durumu ve karsındakileri gözünde küçült dünyayı kurtarcak bile olsan zaten hergün yapıyormuş gibi davran.

0|0
    0|0
  • Evet yani bu fobini bence yenmelisin yoksa çok şey kaybedebilirsin kendini çokça tanınan bir iş kadını gibi hisset

0|0
    0|0
  • onlar sana destek olmayı istemiştir.

0|0
    0|0
  • Rezillik bir durum ya da rezalet yok ortada. Sen kendinle dalga geç, kimse senle geçemez.

0|0
    0|0
  • Sikinti yapma

0|0
    0|0
  • Gecmezler

0|0
    0|0
  • Herkes dünyaya mükemmel gelmiyor dalga geçenlerin de vardır kusurları

0|0
    0|0
  • Aman korkma yabisi olmaz

0|0
    0|0
  • bisey olmaz tabikide kimse kimsede ustun degil o 45 kisinin cok mu mukemmel oldugunu saniyorsun sen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bırak takılma, bu daha da gerilmene sebep olacak.

0|0
    0|0
  • Saçmalama ne dalgası gayet doğal bir durum. Öğrenci olarak toplum içinde ders anlatmadığımıza göre sorun yok canım relax

0|0
    0|0
  • Onlar umurunda bile olmasın

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Ahahahahaha haha ifşa olsun ben sizin sınıftan:D:Dr:D

0|0
    0|0
  • yok ya herkeste olur