Kızlar, kutsal nereniz kaldı?

Pantolon desen en darından, her şey ortada..
Göğüs desen, çatal bıçak kaşık seti sanki mubarek sergilenmiş. Eğilsen göbek deligin gözükecek.
Amaç sadece uç kısmın gizlenmesi olsa gerek..
Alt kısıma hiç girmeyelim, Allah dan zar var.
Peki soruyorum size, kutsal nereniz kaldı? Erkeklere her fırsatınız da sapık damgası vururken, her yerde sapık bulunduğunu bilerek bu şekilde olmak nasıl bir ironi?

0|0
13|9

Kızlar Ne Diyor 13

• Şu anda bütün kızlara çamur atıyosun bazıları yüzünden bütün kızları genelliyosun at gözlüğünü çıkarmanı tavsiye ederim

3|0
    0|0
    • 27gün

Hayir kesinlikle, oyle birsey dusunmuyorum. Aciklama yapmak aklima geldi ama vazgectim.. Zaten kendisini bilen biliyor. Eger sen oyle degilsen uzerine alinmaya gerek yok :)

• 27gün

Üzerime alındığım yorum yazmadım düşünceni yanlış bulduğum için fikrimi söylemek istedim

• 27gün

Her neyse iste, yani amacim genelleme yapmak degil aslinda.

• Kutsal ne mk ben insanim meryem ana degil. Zarmis o zar dedigin hastaliklardan korumak amacli orda namusla alakasi yok. 😡😡

3|0
    1|2
    • 27gün

Ben namus zar da mi dedim, ama o da bir kanit.

• Sana ne namus bekçisi
    Sizin nereniz kutsal?
    Hayattaki en ağır şeyleri kadınlara yuklemişsiniz, her seferinde bununla aşağılayıp yargılıyosunuz.
    Sizi enterese eden hiç bir durum yok, sen kendin kadınını seçerken bunlara dikkat edersin.
    Bize bunun hesabını soracak kişi sen değilsin. Anladın mı?

3|0
    1|1
    • 27gün

Bizim kutsal yerlerimiz kapalı, daha doğrusu benim kapali?
      Kimsenin kimseyi assagiladigi yok. Nasil istiyorsan oyle algila sen.
      Sen de cevap vermek zorunda degilsin :)

• Erkekler farkli mi? Pantolon giymeniz de bizi rahatsiz ediyor. Diz kapaklariniza kadar örtmek zorundasiniz siz de.

2|0
    0|0
  • Beynimiz var da o da size hitap etmiyor memedir kıçtır falan varken.

3|0
    1|1
    • 27gün

:) Yakinda bunlar da hitap etmese baska seylere de basvurucaksiniz o zaman?

• 27gün

Hiii, zinadan arindim.
      Ulan olan belli, ben soyleyince mi suc :)

• 27gün

Tamam "gizlim"

• Nasıl değer görmek kazım istiyorsan o sana verilir herkes kendisi belirler görmek istediği değerin türünü

1|0
    0|0
  • Peki bundan sana ne? Bir kere kızlara cinsel obje olarak bakmayı kes, dön kendini eleştir kimse seni ilgilendirmez. İsteyen istediğini giyer istediği gibi de gezer, o dar kafanı genişlet.

2|0
    1|1
    • 27gün

Cinsel obje mi, ne alaka. E o zaman cok afedersin seyim orta da gezeyim kimse laf edemesin.. Cinswl obje olarak gormeyi birak.. ?
      Sana gore de tescilli o.. puluk kesin cagdaslikdir dimi. :)

• 27gün

Kime göre neye göre bacım kardeşim bir insana giydiği kıyafetten dolayı bu şekilde yargılana hakkını kim veriyor sana? Hangi kadın vajinası açık gezmiş de sen bu şekilde kendi çıplaklığınla karşılaştırıyorsun? Yazdıklarınla çelişme. Kimseyi kıyafetine göre yargılayıp buna göre değer biçemezsin. Ki bir kadının değerini belirlemek emin ol ki sana kalmadı.
      Ben de dar kot giyiyorum, giyeceğim de ama çok şükür bir namussuzluğum olmadı. İnsanın aklı kötü olmasın yeter ki. Keşke bunu anlayabilecek kadar düşünebilsen.

• 27gün

Soylediklerimi kendi anlamak istedigin gibi algiladigin surece tartisamayiz. Benden namussuz lafini duydun mu.. Veya neden verdigim ornek gecerli degil..
      Cinsel obje olarak gordugumu kim soylemis..
      Bazilariniza gore soyunmak neden cagdaslik.

• Genç haklı kızlar

1|1
    4|0
  • Herkes istediği gibi giyinebilir. Bunu kendine dert etme sen onlar öyle giydi diye günahları sana yazılmıyor. Kafanı yorma sen kardeş

1|0
    1|0
    • 27gün

Yormadimda, soyleyince olan biseyi neden boyle btiyor gibi cevaplar veriliyor kardes?

• 27gün

Ne bosu? Sana mi kaldi kardes sen bos bos yorum yapma bence.

• 27gün

Boş tabii sanane milletin ne giydiginden evde oturmaktan uğraşacak başka bişey bulamadın milletin kılık kıyafetinemi laf ediyorsun

• bacaklara bakmışsın, memelere bakmışsın, karna bakmışsın, baktığına göre sen de günah işliyorsun, Müslüman olamazsın. ne diye milleti yargılıyorsun o zaman burada?

2|0
    0|1
    • 27gün

Olmayan yer yok ki, nasil gormeyesin.
      Gunah isleyince musluman olunmuyor mu?
      Olani soyluyorum iste, ne diye savunuyorsun ki. Sende goruyorsun, biliyorsun. Senin durumun nasil onu bilmemde..

• 27gün

:) Sende acmissin o zaman?

• 27gün

he kardeş he. derdin anlaşıldı senin. burada namus bekçiliği yapma, rezil oluyorsun. git etrafındaki dindarlara bak bakayım bacaktan memeden mi konuşuyorlar senin gibi.

• Erkekler çok namuslu tabi taciz tecavüz olayları bunların hepsi kadınlardan çıkıyor zaten. erkekde kadında fıtratı bozmuş

2|0
    0|1
  • Erkekler neden sapıttı acaba? Hatta insanlık neden bu hale geldi hem islamiyeti yaşamadığımızdan.

2|0
    2|0
  • Ben yapmıyorum yapanlar düşünsün

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dusunsene erkeklerde belli edecek kiyafetler giyiyor. Onlarada direk sapik damgasi vururlar. Çiplakligi savunur oldu bizim millet ozellikle ozenti kizlar hele kezolari yok mu geneli o halde. kesinliklr dikkar cekmek icin giyiniyolar sonra erkek bakinca abaza oluyor. ben bakmam her onume gelene bakanlarda bunlarin totolarini kaldiriyor ayro mesele.. Onlarında abisi babasi var neden boyle giyinmelerine izin veriyorlar var bu iste kılıbıklık. daha ergen olamayanlar sevgili olmus bu nasil is? nerede bizim toplum kurallarimiz. Parklarda opusen sevisen mi ararsin!!! iste bunlar Atalarimızın bize emanet ettigi toprakları koruyacak olan yeni nesil yazık..! Nerede turk kanı nerede türk bilinci..! Allah islah eylesin.

1|0
    0|0
  • Her insan kutsaldır

1|0
    0|0
  • Sana ne beyinsiz.

2|0
    1|0
    • 27gün

Sana kemik atmadim aslanim, ben de gizli..

• allah akil fikir versin

2|0
    1|0
  • Kutsal bir yer yok. Boş düşünce

0|0
    1|0
  • ayak araları :/

0|0
    0|0
  • Güzel bir soru bravo

0|0
    0|0
  • Vurdu gol oldu hemide doksana

0|0
    0|0
  • asıl mevzu işte bu
    nefse sahip olmak
    bastırılmış duygular daha kötü imam hatip tecavüzleri erkek erkeğe!

0|0
    0|0
Yükleniyor...