Kahve falında adımızın çıkması ne anlam ifade eder?

Fincanda bizzat kendi ismim yazıyordu ve üstündede kuş vardı. Evet bir haber geleceği şeklinde yorumlanır ama adımın fincanda çıkması kısmını sorayım yinede dedim.

0|0
4|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim sevdiğim kızın adı yazıyordu bişey çıkmaz fal işin eğlencesi

1|0
    0|0
  • Talih kusu uzerinde iste

1|0
    0|0
  • adının çıktığını anlam ifade eder bence :D

1|0
    0|0
  • Ya kardesim adının yanında soy adının da yazması lazım bu ülkede ismin sadece sende mi var biraz mantık lütfen

0|0
    0|0
  • yakın zamanda yolculuk var sana

0|0
    0|0
  • anlamsiz

0|0
    0|0
  • hiç bişey

0|0
    0|0
  • 21. Yüzyılda hala fala inanan insanlarmı var? 😦😦😦

0|0
    0|0
    • 27gün

Yüzyılla ilgisi yok. bir gel sen bakıyım. Sonra bana inanmıyorum dersin istersen

• 26gün

Ya ama ben artık bakmama kararı aldım yani. Sorudada yazmıştımya. Çok kötü hissettim kendimi çok baktığım zaman. Ve bir tanıdıkta beni vazgeçirdi bugün konuştum onunla. Kendi iyiliğin için bırak dedi. Kendime bile bakmamak istiyorum merakıma yenik düşmezsem. Kusura bakma bu arada. Söylemişte sonradan vazgeçmiş gibi oldum yani

• 26gün

Yok önemli değil iyiki bırakmışsın

• Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Otu b*ku yorumluyosnunz ya bu beyinle daha çok geriye gidersiniz millet uzaya cıktı bizimkilre bak

0|0
    0|0
    • 27gün

Bu konular farklı dediklerin farklı bir kere. Buraya ülkemizin neden geride kaldığıyla ve senin anlamsızca bağlamaya çalıştığın konuyla ilgili çok şey yazabilirim. Fakat gerekli görmüyorum çünkü saçmasın. Kusura bakma

• 27gün

Ayrıca ben buraya bu konuya körü körüne bağlı olduğumu yazmadım. Sıkıldığımdan uğraşıyorum bununla ve bunu kimseye izah etmek zorunda değilim. Buraya bunu yazmam benim bu konuya kesin olarak inanıyor ve gerçek old. düşünüyor olduğumu göstermez. Bilmediğin insanlar ve bilmediğin konular hakkında yorum yapmayı bırakıp soruyu pas geçseniz daha makbule geçer.

• Falın yalan olduğu gerçeğini.

0|0
    0|0
  • adın 3 harflimi

0|0
    0|0
  • kardesim yazik ediyon kndine

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum öyle şeylere

0|0
    0|0