Aslında bütün insanları kalplerinde rablerinden gelen bir merhamet gizli.. bugun e 5 de trafik kazasi oldu kozyatagnda?

Geç saat 2 civarı e5 e bağlanırken bir arabanın yolun ortasında patladığını gördüm.. yaklaştıkça yandığını yere 2 kişi nin savruldugunu gördüm biri kanlar içinde araba alev alıyor öteki sürücü alkollü.. insanlar telaş içinde ve yagin tüpleri ararken bulduk kendimi.. bir aracı S öndürdük... dışarda görsek sosyete deyip havasından yanına yaklasmayacagimiz bir kadın kendini paralar şekilde yardımcı olmaya çalışıyordu.. sonra döndü dolandi bana sarıldı muhafazakarim ancak belliki şok halinde o yüzden rbbim beni affetsin hiç bir tepki vermedim. Öte yandan kaza yapan alkollü ve herkez onun üstüne gidiyor bende sakinleştirmeye çalıştım.. bana ayrı bir sevgi besledi bilmem bir daha görüşür muyuz.. Ote yandan yanan arabadan çıkarılan yarali 2 kişi ve polis memurunun bana seni seviyorum demesi... Aslinda ne acayip oluyor yargilarimizdan kurttulunca.. güzel bir dunya için sadece kendimz deki merhameti ortaya koymamız yetmez mi.. mutluluk bu kadar bize kötü görünüyor.. insanları seviyorum...

0|1
1|4

Kızlar Ne Diyor 1

• Insan olmak, gorunusumuz inancimiz ve paramizdan daha onemli.. sevmeyi ogrenmeden insan olamayiz.

0|0
    0|0
    • 21gün

Doğru..

• 21gün

Umarım temennin hem senin hakkında hemde benim hakkimda gerçekleşir. Esasen güzel olandaki güzelliği görmek marifet değildir onun yaptığı kendinedir.. marifet olan kotulugu agir basmis kisilerdeki iyi yani gorup onu gelistirmektir.. o taktir onun yaptigi hem topluma hem kendisinedir.. tabiki bu ruh halini dinç tutmakta zor. Ama ne yaparsak kendimize... Allah Allah bizleri iyilerle karşılaştırsin sende kendine iyi hak.

• 20gün

Haklısın.. Hoşçakal :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Okudum çok farklı duygu yani sizin ki kadar büyük bir olay yaşamadım ama bence herkesin mutlaka tabularini bir kenara bırakıp sadece insan olmak zorunda kaldığı büyüklü küçüklü en az bir olayı vardır

0|1
    0|0
  • meRHaMet = RaHiM olandan gelen his.
    Acimanin çok ötesinde ve derinlerde bir şey.
    Belki de bu mefhumu; RaHiM olandan gelene, "O"nun nazari ile "O"num hatırı için bakmak... Gece gece çok dokundu yüreğime anlattiklarin...

0|0
    0|0
    • 21gün

Rabbim bizleri affetsin telefonda t 9 kaldiramadigin için hatali gelen yerler için kusura bakmayın.

• 21gün

:) ... ibretlik vakıa :)

• 21gün

Götünle değil ağzınla konuş yaşının adami olamayan sülük. Neden mesaj atıp iletişim kurdun, neden sebepsizce hiçbir şey demeden engelledin? Şimdi adam takliti yap ve soruma cevap ver.

• Bu tarz mevzular derin ve bu saatte kimsenin kafası almaz kardeşim:))

0|0
    0|0
  • Okuaymadım çok uzun Kusura bakma kardeş

0|0
    1|1
Yükleniyor...