Aslında bütün insanları kalplerinde rablerinden gelen bir merhamet gizli.. bugun e 5 de trafik kazasi oldu kozyatagnda?

Geç saat 2 civarı e5 e bağlanırken bir arabanın yolun ortasında patladığını gördüm.. yaklaştıkça yandığını yere 2 kişi nin savruldugunu gördüm biri kanlar içinde araba alev alıyor öteki sürücü alkollü.. insanlar telaş içinde ve yagin tüpleri ararken bulduk kendimi.. bir aracı S öndürdük... dışarda görsek sosyete deyip havasından yanına yaklasmayacagimiz bir kadın kendini paralar şekilde yardımcı olmaya çalışıyordu.. sonra döndü dolandi bana sarıldı muhafazakarim ancak belliki şok halinde o yüzden rbbim beni affetsin hiç bir tepki vermedim. Öte yandan kaza yapan alkollü ve herkez onun üstüne gidiyor bende sakinleştirmeye çalıştım.. bana ayrı bir sevgi besledi bilmem bir daha görüşür muyuz.. Ote yandan yanan arabadan çıkarılan yarali 2 kişi ve polis memurunun bana seni seviyorum demesi... Aslinda ne acayip oluyor yargilarimizdan kurttulunca.. güzel bir dunya için sadece kendimz deki merhameti ortaya koymamız yetmez mi.. mutluluk bu kadar bize kötü görünüyor.. insanları seviyorum...

0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...