İçime öküz oturdu dedikleri böyle mi olur?

Böyle bazen o kadar mutsuz olursun ki hiçbir şey yapasin gelmez.. Konusasin gelmez.. Konuşmak istesen seni anlayacak kimse de yoktur.. Bütün sorumluluklar ağır gelir.. Kaçıp gitmek istersin ama mümkün olmaz.. Her zaman anne yanında mis gibi yaşamak istersin ama hayat izin vermez.. Kendini asosyal, işeyaramaz, suratsizin teki gibi hissedersin mutsuzluktan..

En azından yanında bir adam olsun istersin ama adam gibi adam yoktur..

Siz de böyle düşünüyor musunuz bazen?

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüncelerime tercüman oldu söylediklerin bazen bu duygular içerisine giriyorum ve kendimi önemli hissetmem için kendimde etrafımda değişiklik ler filan yapıyorum

0|0
    0|0
    • 26gün

Ne gibi değişiklikler yardımcı olabilir misin?

• 26gün

Sevindim iyi geceler sana başka sorularda görüşmek üzere

• 26gün

hoşçakal iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle. Tek başına bir yerlere gelmek hem güzel hem de zor hayat böyle olmayı öğretiyor bir şekilde

0|0
    0|0
    • 26gün

kesinlikle
      bazen hayallere kapılıp peşinden gidiyorsun sonra bakmissin yine karşında zorluk ümitsizlik yalnızlık..

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • Icime okuz oturdu demek bir cok dert ve isteksizligin birikimiyle olusmus olan mutsuzluklarin sana vermis oldugu hislerin giderek artmasi canin hicbir sey yapmamasina sebeb olur. Boyle bir durum oldugu zaman duvarlar ustune ustune geliyor gibi olur ve icine kapandigi icin konusmakta istemezsin. Suratin bir karis olarak zaten negatifligi daha fazla uzerine cekersin ve en sonda dersin ki ayyy icime okuz oturdu :D

0|0
    0|0
  • sen gibi düşünmüyorum çünkü bana göre adam gibi adam benim :D

0|0
    1|0
  • olur oyle

0|0
    0|0
  • He iste o

0|0
    0|0
  • Resmen hakaret

0|0
    0|0
  • de kakksin

0|0
    0|0
  • eskiden oluyordu da şimdi diyorumda lan ne olacak ne kadar adam gibi seversen sev yine bişeler oluyor sonra dedim ki kendi kendime mutluyum

0|0
    0|0
  • son zamanlarda tamda bu anlattığın yerlerdeyim

0|0
    0|0
    • 26gün

nedense aynı durumda olan birilerini görünce küçük bir mutluluk doğuyor içime 😔

• 26gün

çokta mutlu olcak durumda değiliz biliyosn :)

• Arkadaş olalım mı 😊 ben seninle konuşurum canının sıkılmasına engellerim 😊 aynı şehirde yaşıyorsak buluşuruz da 😊

0|0
    0|0
    • 26gün

*sıkılmasını

• aynen bende oyleyım madam bıle bulamadım buldugum trv cıktı elımı bır attım aynısından var bıde bana kacma deyıp dalga gecıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnşirah suresi.
    İyi gelir...

1|0
    0|0
  • evet aynen öyle düşünüyorum. yanında kimse yoktur.

0|0
    0|0
  • Aynen o

0|0
    0|0
Yükleniyor...