Çok yanlızım buralarda hiç arkadaşım yok ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba ben polisim doğu görevi için Hakkariye geldim. Geleli 2 ay felan oldu ama hiç arkadaş edinemedim nerdeyse polis arkadaşlarım demiyeyim abilerim çünkü hepsi benden 10-15 yaş büyükler bu yüzden aralarına girip arkadaşlık edemiyorum. Bekarım aslında nişanlım var ama tabiki uzakta. Biliyorsunuz buralar biraz sıkıntılı hem havada soğuk fazla dışarıya çıkamıyorum nasıl zaman geçireyim daha çok var görevimin bitmesi için sıkıntıdan patlıyorum ancak internete bilgisayarda felan takılıyorum. Daha önce hiç oynamadığım bissürü oyun aldım :D şaka bir yana tavsiyeleriniz benim için önemli ne yapayım nasıl geçer zaman ya da nasıl arkadaş edinirim kendime?

0|0
0|6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• İstesen bile yerlisiyle arkadaş olamazsın.

0|0
    0|0
    • 19gün

Öyle ya buranın insanı polisdeyince asker deyince öcü görmüş gibi bakıyor.

• 19gün

Aynen. Bilirim oraları biraz.

• Oralarda çok da sosyal hayat olmaz heralde be abi. Allah kolaylık versin. :)

0|0
    0|0
    • 19gün

Hayat yok burda ya sosyali bırak :D Sağol yorum için

• Hocam. Öncelikle allah kolaylık versin. Tez zamanda bitsin görevin de dön evine sevdiğin kadının yanına.

Film izleyebilirsin, oyun oynayabilirsin online olarak. Ne bileyim kitap oku. Lig tv al maç izle hafta sonları.

0|0
    0|0
    • 19gün

Sağol tavsiyelerin ve iyi dileklerin için umarım kazasız belasız döneriz ailemizin yanına dediğin gibi.

• 19gün

İnşallah abim.
      Allah siz polis ve asker abilerimize zeval vermesin.

• İşin hakikaten zor. Allah yardımcı olsun. Allah Askerimizi polisimizi her daim korusun.

0|0
    0|0
    • 19gün

Sağol görüşün için her mesleğin kendine göre zorlukları var tabi iyi dileklerin içinde teşekkürler.

• dostum nabza göre şerbet var onların ortamına girmen icin onlar gibi olman lazim bide kitap oku

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yeni geldi ordan
    Ama sen-den 15 yaş büyük olamazlar çünkü genç ve bekâr 750 memur gitti bu sene oraya.
    Alışır ve tanışırsın biraz sabır😊

0|0
    0|0
    • 19gün

2 tane var benim görev yaptığım yerde genç ve bekar olarak onlarda geçiçi görev olarak geldiler sağol yorumun için

Yükleniyor...