Arkadasim sevgilimi kotuluyor sizce neden?

Arkadaslar sevgilim ve yakin arkadasim arasinda kaldim yakin arkadasim surekli sevgilimi ezik buldugunu onunla zaman gecirmememi istedigini soyluyor onu kotuluyor baska kizla gormusler diyor sevgilim ise bunlari bizi kiskandigi icin yaptigini dogru olmadigini soyluyor yakin arkadasimla surekli birlikteyiz sevgilim ise 6 aylik ve guven veriyor yakin arkadasima en sonunda konusmayalim bir daha bu konu hakkinda dedim tamam dedi simdide ima ediyor arada sirada birsey varmis ben bilmiyormusum gibi sizce kim hakli ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
25gün Yardim ediiinn
25gün Helpp

1|0
7|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Düşman elinde kılıcıyla karşında duran değildir. arkasına hançeri saklayıp yanında durandır. Sen ne düşünüyorsun peki çocuk sencede ezik mi ve daha önce şunlarla görüşmüş dediği kızları tanıyormusun eminmisin görüşmüşmü ayrıca senden önce olan bir şey bu bunuda unutma arkadaşının afedersin ama kaşar lık yaptıgını düşünüyorum bir ib nede benım başımda vardı zamanında

0|0
    0|0
    • 25gün

Oncelikle yorumun icin tesekkurler sevgilim cidden cok guven veriyor ne dersem yapiyor evet ezik derken yakisikli degil ama arkadas cevresi var yinede dedigi sey o dersaneye gidiyo ordaki kizlarla yakin davraniyormus ama ona sakin soyleme bende 5 kisiden duydum diye yemin ettirdi bende gidip sevgilime soyledim inkar etti arkadascayim ben huyumu biliyosun dedi ama arkadasimda iyiligini istiyorum diyo

• 25gün

Arkadaşını samimi bulmuyorum açıkçası bunun izahı bu şekilde olmamalı Gerçek dostun oldugunuda düşünmüyorum. Aynı şey benim başıma gelse şahsen ben arkadaşımı korumak için ya da üzülmesin diye bu kadar kırıcı konuşmam. Arkadaşımın sevdiği kızdır derim. senin kız erkeklere pas atıyormuş diyip. Üzmem onu

• 25gün

Zaten o da onceden duydum uzulme diye simdi soyledim dedi sevgilimin onu sevmedigini de biliyor ve sinir oluyor

• arkadaşın kıskanıyordur yüzde 99. kanıtlamadığı müddetçe arkadaşlığını kesmeni öneririm o kişiyle ilerde daha büyük zararlar verebilir takıntısı yüzünden

0|0
    0|0
  • Arkadaşın sevgilini kıskanıyor, ima etmesin doğrudan delili ile göstersin bir şey varsa,

0|0
    0|0
    • 25gün

Bunu o anlamiyor ama iste simdi soyliycem gidip direk ona soyliyceksin inkar edicek barisicaksiniz ben arada kalicam diyo

• Arkadaşına da birini ayarla bak gör nasıl susucak... sana çok yalnızım diye haykırıyo kızcağız...

0|0
    0|0
    • 25gün

Ayarladik ama ayrildi hep kisa suruyo

• Kıskanmış seni çirkef :D

0|0
    0|0
    • 25gün

Ama o kadar emin bisey biliyomus gibi soyluyorki kafam karisiyor

• 25gün

Ya herseyini biliyorum kizin ki konusurlarken falan haberim olurdu bensiz disari cikmiyo

• 25gün

Ya zaten ben beyin fırtınası yapıyorum şu an ama dediğim gibi ya bildiği bir şeyler var söyleyemiyor ya da kıskanıyor

• Eğer başka bir kızla gördüyse kanıtlasin. fotoğraf ceksin hatta video ceksin. Eziklik yönüne gelecek olursak Belki o insan ezik dediği insanı 10 kere cebinden çıkartır

0|0
    0|0
  • bu isin pesini birakma ask-i memnu vakasi cikicak kiz ben sana soyliyim birakma pesini...

0|0
    0|0
  • Sevgilini kıskanıyor evet. Hatta ayrılsan o adama yürür o kız. Benden söylemesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• en yakın arkadaşım eski sevgilimi hiç beğenmediğini falan söylerdi. sonra elimden almışta haberim yokmuş ayakta uyutulmuştum hey gidi günler hey 😄

0|0
    0|0
  • Ben de diğerleri gibi kıskançlığından öyle davrandığını seziyorum bundan sonra onunlayken sevgilin hakkında konuşmalarda bulunmaktan çekilmelisin bence ve gerçekten seviyorsan sakın bırakma

1|0
    0|0
  • Bazı insanlar, bazı insanların mutlu olmasını kıskanır, çekemez. Kız arkadaşının da sevgilisi var mı?

0|0
    0|0
  • Ayni soru kırk kere paylasilirmi ya offf

0|0
    0|0
  • Bence herifte gozu var

0|0
    0|0
  • kiskanclik ona herseyini anlatma

0|0
    0|0
  • ya onun senin sevgilinde gözü var ya da kkız çocuğun yanlışını görmüş.

0|0
    0|0
    • 25gün

Sevgilimde gozu oldugunu sanmam en fazla iliskimizi kiskaniyordur yanlisini gordugunu nasil anlayabilirim

• 25gün

Aynilarini yaptim iste of

• 25gün

o zaman sana bırakıyorum

Yükleniyor...