Çok sinirliyim her an patlama halindeyim?

cok sinirliyim ve sinirlerime hakim olamiyorum. bazi kiskanclik vb durumlarda kendimi asiri derecede kaybedip sevsiklerime parliyorum onlari kiriyorum. dayanmayi denedim ama en fazla 4 gun idare edebiliyorum sinire ne iyi gelir yardim edin

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şuanki sinirlilik sebebin kıskançlık mı?

0|0
    0|0
    • 28gün

kiskanclik ama soyle bisey. yapamadgm biseyi erkek arkadasum yapabiliyor o şansa sahip ve sinirlendm birsru sey soyledim beddya ettm vs. eskiden cok yakin arkadasimlada ayni sekilde. sadece bu konuda degil ama bana ters gelen her olayda boyleyim son damla bu oldu ama artik sorunlu oldugumu dusunmeye basladim

• 27gün

Kıskançlığına sebep olacak ne yaptı ki?

• 26gün

Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç kimsenin önermediği bir şey önereceğim. Psikoloğa git bence.

Tabi psikoloğu genellikle pek fazla ciddiye alan olmaz, insanlar kendilerini kontrol edebileceklerine inandıkları için Psikiyatrları gereksiz görürler.
    Güvenmediğin kişiden ayrılmalısın. İnsanları yıpratırsan kimsen kalmaz. Çok kıskançlık iyi değildir. Ya da güven sorununu aşacaksın.

0|0
    0|0
  • Bence sadece bu krizlere sebep olan sahisa patla madem sebep oldu ödesin bedelini :D

0|0
    0|0
  • Antidep

0|0
    0|0
  • Senin iyi bir patlatılmaya ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • piskoloğa git kesin fulsac ya da prosac vericektir iyi gelir

0|0
    0|0
  • Bu kadar sinire piskoloktan başka iyi gelecek birşey yoktur.

0|0
    0|0
  • aylık döneminde olabilrsin :) papatya çayı iç

0|0
    0|0
  • Bu konuda konusup beraber sorunu bulalım bnce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önce sorunun ne oldugunu bulmamız lazım tetikleyen bir şey var içinde tuttuğun anlatamadığın

0|0
    0|0
  • öfke kontrol problemin olabilir ve bunun icin bir psikiyatriye görünmen gerek

0|0
    0|0
  • regl net

0|0
    0|0
Yükleniyor...