Acil Yardım lütfen?

Arkadaşlar telefonum kendi kendine fabrika ayarlarına döndü. herşey sıfırlandı, tekrar veri yükleme nasıl yapılabilir?

Güncellemeler:
22gün Telefon hiçbir veriyi yedekleme olmadan fabrika ayarlarına döndü. bu yüzden hiçbr dosyayı geri yükleyemiyorum. telefondan hiçbir işlem yapamıyorum. yok mu bu problemden kurtulmanın bir yolu lütfen yardım edin

1|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• bence gerisi yok

0|0
    0|0
  • silinen geri dönmüyor tabi sd cart a aktardıysn o kalır

0|0
    0|0
    • 22gün

telefondan hiçbir işlem yapılamıyor sırf bu yüzden. boş bir ekran çıkıyor sadece, çok sinir bozucu birşey. hiçbir yolu yok mu ya

Erkekler Ne Diyor 2

• bulut, google, dropbox'a yedeklediysen geri yüklemen mümkün.

0|0
    0|0
    • 22gün

Yok kardeş malesef yedeklemedim. Hiç bir işlem yapılamıyor telefondan sırf bu yüzden, sadece boş bir ekran çıkıyor. sinir bozucu hiçbir yolu yok mu bunun

• 22gün

Belki uzman bir tamirci yazılımla eskiye getirebilir ama bana sorarsan çok zayıf bir ihtimal bu.

• boşver kardeşim herseye tekrar Başla telefon hayatina temiz bir sayfa açmak istemiş olabilir. yedeklemediysen kötü bir durum

0|0
    0|0
    • 22gün

yedeklemedim işte. telefondan hiçbir işlem yapılamıyor şuanda. ya hiçmi yolu yok bunu düzeltmenin

• 22gün

Bence Hayır. bizim arkadasinda öyle oldu sonra ram i catladi temelli gitti

Yükleniyor...