Dağ 2 filmini izlediniz mi?

Tecilli olanlara tecilini bozdurup askere gitme isteği uyandırır bu film benim bile gidesim geldi çok iyiydi :) 7 borda berelinin 200 ışid militanıyla bir köyde çatıştığı sahnede koltuğa yapıştım resmen 😨 Allah askerimizi korusunDağ 2 filmini izlediniz mi?

0|0
2|18

Erkekler Ne Diyor 18

• "Benim bile" demen bile hatadır. Kadınların askere alınmaması kadınlara hakarettir. Sizlere engelli muamelesi yapılıyor farkında değilsiniz.. Bir kadın olsaydım ortalığı ayağa kaldırır, erkeklerle eşit şartlarda yaşamak için askere gitmek adına kazan kaldırırdım..

0|1
    0|0
  • :D ne kadar gösteriş meraklısısınız ya 8 liralık bir filme gidiyorsunuz bin liralık reklam yapıyorsunuz

0|0
    1|2
  • Bordo bereli muhabbetim olan bir ağabey var 50+ emekli. Çok neşeli biri ama ne öldürdüklerini sor ne yanında ölenleri konuyu değiştirir hiç konuşmaz hatta bunlar 1500 kişi sınava girmişler 30 kişi çıkmışlar. Cidden sıkıntılı yani. Oraya kadar geliyor 1500 kişi oraya gelmek ayrı zor sınavı geçmek ayrı zor. Helal olsun vallahi.

0|0
    0|0
  • izlemedim ama 1. dağ filmini izlemiştim. Çok gerekli bir film olduğunu düşünmüyorum. Bıktım bu konulardan. Askerden geldiğim gün tiksindim.

0|0
    0|0
  • Her geçen gün morelmen çöken tsk için gerçekten cok guzel bir filim böyle filimler desteklenmeliki yenileri çıksın mehmetimize morel. olsun. 1 haftada 449 bin izlenme rakamida cok guzel Lütfen herkez yakınlarına tavsiye etsin

0|0
    0|0
  • ikincisi birincisinden güzel olan nadir filmlerden.. çok sevdim müzikleri, oyuncu kadrosu falan çok iyi

0|0
    0|0
  • İzledim ve beğendim tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Giden birini bulunca ızlicem

0|0
    0|0
  • Zaten atanamıyorum bari bozdurup gideyim 😄

0|0
    0|0
  • İzledim kesinlikle harikaydı alanındaki en iyi türk filmi bence

0|0
    0|0
  • 21:30 seansından çıktım :)

0|1
    0|0
  • İzledim yarın bir daha gidecem bide bu lanet soruyu bende sordum kimse iplemedi 😂

0|0
    0|0
  • Şimdi sinemadan geliyorum tüylerim diken diken oldu

0|0
    0|0
  • İlk filmini izledim sadece

0|0
    0|0
  • He gidip tecilinizi bozdurup 1 yıl mıntıka temizliği yapın bir gazla :D

0|0
    0|0
    • 25gün

sen iste doğuya da atarlar :)

• 25gün

Ne doğusu oğlum doğu nereden çıktı gazla 1 yıl yapmak var, vatani görevi yeri geldi diye 5 ayda yapmak var meraklısı değilim doğunun sen çok meraklısıysan git :)

• 25gün

valla ben meraklısıyım sonuçta mesele vatan meselesi
      asker olma planımda var bakalım hayırlısı

• Komutanım ben küfür ederim yanlız

0|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
  • Dün gittim birinci gibi güzeldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugün gittim çok harika bir film kendimi onların yerinde gibi hissettim.

0|0
    0|0
  • Gittim harika bir film :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...