Dediko neden yapıyorsunuz?

kimse dedikodusunu yapılmasını istemez fakat dedikodu yapmakdan da vazgeçmez erkekler dahil en çok neyin dedikosunu yapıyorsunuz dökülün bakalim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim yaptığım tek dedikodu beni uzenleri kiranlari ya da sinir edenleri bana olan davranışlarını içimi dökmek için başka birine anlatmak ne yapayım yani içime atayım da catlayayim mi 😀

0|1
    0|0
    • 26gün

Seni kirani kirim :)

• 26gün

eftelya saat kulesinin orada deniz manzaralı çok güzel bir cafe biliyorum ama içini dönebilirsin dedikodu yaparız kahve içer sonra fal bakarız 😄

• 26gün

bana içini dokebilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapmam. Gıybet hem kötü enerji yaratır hem de haramdır. Tümüyle sürüngen beynin zevk aldığı, entelektüel mevzuların dillendirilme potansiyelinin bulunmadığı ortamlarda açığa çıkan iptidâî (ilkel) bir konuşma faaliyetidir. Beyin çok daha mühim aktivitiler için kullanılmalıdır. Aksi yönde davranış israftır. Allah ne kötülüğü ne de israfı sever. Bu yüzden haramdır.

0|0
    0|0
  • Dedikodu kıskançların işidir. Toplumun ilgisini üzerine çekmeye çalışam zavallıların yöntemidir ki onun dışında günah bir şey.

0|0
    0|0
    • 26gün

sen hiç dedikodu yapmadinmi

• 25gün

Yaptım yapmaz olur muyum ama çocukken. Çocuk değilim artık. Arkamdan konuşulmasını istemediğim gibi kimsenim arkasından konuşup kimseyi se yargılamam.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...