O olaydan sonra psikolojim bozuldu, ne yapmalıyım?

Hiçbir sorun yoktu. Bana "beni kız olarak görmediğini" herkesin içinde söyledi. Rezil etti. Sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başladı. Onunla konuşmadım. Sözlerine de cevap vermiyordum. Şimdi de hergün birbirimizi görmemize rağmen ben yokmuşum gibi davranıyor. (ondan hoşlanmıyorum) ama bir kız olarak psikolojim bozuldu sanki onu dedikten sonra kimse benden hoşlanmaz, ben kız gibi değilim gibi hissediyorum. Psikolojim bozuldu. Ne yapacağım?

1|0
4|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendine güven kız kardeşim onun ne dedigi degil senin ne düşündügün önrmlidir hayatında başarılar seviliyosun ❤️

1|0
    0|0
  • Daha karsina kimler cikar dediklerinde ne diolar diodum ama ole olyuyo cok aldirma onun bunun dediklerine seni sen oldugun icin seven birini mutlaka bulursun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kız değilsin gibi derken sence neye laf dokundurmuş olabilir? Yani konuşman mı, davranış mı, görsellik mi?

1|0
    0|0
    • 25gün

Bilmiyorum ki.

• 25gün

Bunu bir düşün. Her neden olursa olsun öyle bir -kusura bakma ama haydutla- çok muhattap olma. Diyelim ki oldun, herkesin içinde 'Ya ben seni bir türlü erkek olarak göremiyorum.' demeyi unutma.

• Sktret

1|0
    0|0
  • nasil ya görünüşün icinmi dedi

0|0
    1|0
    • 25gün

İlk önce kabaca çekil dedi. Birisi "kızla öyle konuşulur mu?" dedi. O da "ben ınu kız olarak görmüyorum ki" dedi. Askında çirkin değilim ama bilmiyorum çok kötü oldum.

• 25gün

iste onu bilmiyorum birseyler yap ama

• 25gün

kendine asik et

• Kendine güven asıl öyle yaparsan kötü olursun. Doğru olmayan birşey için neden kendini üzüyor kafana takıyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...