Ailemin baskısından nasıl kurtulabilirim?

18 yaşındayım ve bulunduğum semt dışına nerdeyse hiç çıkamıyorum çıktığımda da en fazla 2-3 saat durup 5te eve gidiyorum napıcam artık tahammül edemiyorum çok üzülüyorum arkadaşsız kalıyorum bu yüzden napabilirim bir çözüm bulsmazsanız bile bununla baş etmenin yolunu söyleyin sessiz mi kalıyım napiyim

0|0
4|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabi ki sessiz kalamazsın. Fakat onlarla oturup anlamlı bir şekilde bu durumu konuştun mu hiç?

0|0
    0|0
    • 28gün

Direk bağırıyolar ne istiyosun sen diye anlamıyolar cahil insanlar da değiller ama bilmiyorum

• 28gün

Dışarıda ki son olaylardan dolayı insanlara olan güvenleri aşırı kırılmış ve bundan dolayıda senin güvenliğin için böyle davranıyor olabilirler fakat sen bir zaman alttan almayı dene ve yavaş yavaş güven duygusunu aşıla onlara :)

• Ya ailen iyiliğini düşündükleri için böyle yapıyorlar hele bide İstanbul'da felan yaşıyorsan haksız sayılmazlar sen kendi çocuğun olsa bu ortama istediğin gibi gez dolaş diye bırakır mısın

0|0
    0|0
    • 28gün

Hayır tabi haklılar ama bu kadarı fazla değil mi

• 28gün

Sen ne olsun istiyorsun peki 12 de felan mı eve girmek istiyorsun aklından tam olarak geçen ne?

• ünv kazan git

1|0
    0|0
  • Uniyi disariyi yaz kurtulursun

0|0
    0|0
  • nasıl bir yardım istiyorsun anlamadım ki

0|0
    0|0
    • 28gün

Fikir karşı mı çıkmalıyım bilmiyorum sürekli tepki veriyorum ama büyütmüyorum 1-2 bağırıp susuyorum hata mı yapıyorum

• 28gün

bence doğru olani yapiyotsun

• 28gün

susmak la hep kendi açından dusunmemelisin olayi

• Şehir?

0|0
    0|0
    • 28gün

İstanbul

• 28gün

Kaç yıldır İstanbuldasın 😊

• 28gün

4 kuşak İstanbul

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım 22 yaşındayım 2-3 saat de bir yere gidemiyorum napim izin vermiyo üzülüyorum basta ama hiç bir arkadaşımı babam da çok sevmiyorum... Bu yüzden ailesinden nefret edenlerden nefret ediyorum!

0|0
    0|1
    • 28gün

Nefret etmiyorum ama üzülüyorum çok eğer buna bir çözüm bulamazsam da kendimi buna nasıl alıştırabilirim

• 28gün

Canım benim sen annene yanaş bak en güzeli elin kızından hayır gelmez ilerki yaşlarda anlarsın beni

• 28gün

Babamla anlaşıyorum annemle anlaşamıyorum fazla babama yanaşıyım bari

• 23 yaşından sonra çıkarsın semt dışına üzülme. Bende o yaşlarda bir yere çıkamazdım. Şimdi kimse nerdesin demiyor

0|0
    0|0
    • 28gün

Bende çıkamıyorum hiç alıştım bu duruma ama insan bazen istiyor sürekli çoğu şeyde kısıtlanıyorum :(

• 28gün

Neden beeen:( kafayı yicem

• 28gün

merhaba :)))))

• Ailelerde bu hep var sana guveniyorm ama cevreye guvenmiyorm dusuncesi ki haklilar bnde anne olsam cocuguma izin vermezdm

0|0
    0|0
    • 28gün

Bu kadarı normal mi etrafımda herkes yadırgıyor :(

• 28gün

Var sma göndermiyorlar ki

• 28gün

Kiz size gelsin ailen tanirsa belki izin verir

• Ayni durumu bende yasiyom valla ailemden biktim onlarin yüzünden asosyalim

0|0
    0|0
    • 28gün

Bende öyleyim gerçekten çok kötü bir durum telefon bağımlılığı yaşıyorum bu yüzden

• 27gün

Bendede aslinda ikiside ama babam zirt birt ariyo

• 27gün

Bende sigara bagimlisi oldum

Yükleniyor...