Özgüven eksikliği düzeltilebilir mi?

Özellikle bayan arkadaşlarla tanışmada sıkıntı yaşıyorum, çünkü grup geziyorlar ve aralarından 1 kişiyi çıkartmak ve kendimi tanıtmak hangi amaç için onunla konuşmak ve tanışmak istediğimi söylemek çok zor geliyor ayrıca tek başına bile olsa sıkıntı yaşıyorum hiç denemedim fakat denersem rezil olabileceğimi düşünüyorum lütfen yorumlarınızı ciddi bir şekilde dalga geçmeden ifade ederseniz sevinirim teşekkürler👊🏻☺️

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hep ilişkiler bu ilk adımı atamama yüxünden başlayamıyor yani başlamadan bitiyir. Şöyle düşün kızın seni reddetme ihtimali olduğu gibi kabul etme ihtimali de var o kız için bu riski almaya değer mi? Senin için ne kadar önemli olduğuna karar ver ve buna göre adım at

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende de vardı seninki gibi bir durum önce grupla irtibata geçiyorsun onlarla sohbet ediyorsun ilk başlarda utangaç sıkılgan oluyorsun ama zamanla geçiyor kendini rahat hissediyorsun daha sonra o seçtiğin kişiyle konuşmak daha kolay oluyor çünkü grupla irtibatta bulunduğundan konuşmak için kızı çağırsan sıkıntı olmaz gelir yanına sende söylersin

0|1
    0|0
Yükleniyor...