Çantanızda neler var?

Hanımlar dışarı çıkarken bir yere gittiğinizde veya okula giderken kullandığınuz çantanızda neler var ne koyuyorsunuz içine? Ben bu tarz şeyleri karıştırmayı çok severim en ufak ayrıntısına kadar yazın lütfen merak ediyorum. Teşekkür ederim iyi akşamlar

0|0
16|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Canta tas imam.

0|0
    0|0
  • Al bendende o kadar.
    Bir mukabele cancağzım 😊
    Hep merak etmişimdir kolunda kocaman çantayla gezen kızların, bu kadar kalabalık neyi olabilir yanından ayıramadığı

0|0
    0|0
  • Hiç biri de yazılması gereken en önemli şeyi yazmamış 😂😂😂

0|0
    0|0
  • sanana kardaş milletin çantasında özel şeyler vardır alla alla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İslak mendil, alkol el jeli. Küçük ayna. Para cüzdanı. Yazın güneş kremi. Kışın küçük el kremi. Bazen parfüm koyarım, bazen yok

0|0
    0|0
  • Annemin şifa eczanesi baskılı kumaş mini cantasinin icinde sakız ararken conta buldum olsemde gam yemem derken ablamnkinde tornavidaya rastlamiştim
    Ailemin kadinlari acaip

0|2
    0|0
  • cuzdan anahtarlik kucuk not defteri kalem tasinablir sarj parfum ped bazen ruj koyarim

0|1
    0|0
  • Ihtyac duycagim hersy var walla :D

0|0
    0|0
  • Şarj aletim , selpak , ıslak mendil, kolonya, rimelim , dudak nemlendiricim, anahtarlar, ögrenci kartı, biber gazı ve son olarak telefonum hjsxn

0|0
    0|0
  • Bende fix 2 tane hesap makünasi oluyor o kesin😂 cüzdanımı unuturum onları unutmam

0|0
    0|0
  • bir ben yokum

0|0
    0|0
  • ısla kuru mendıl cuzdan anahtar ıvır zıvır :)

0|0
    0|0
  • Cüzdan, çakı, anahtar, mendil, ruj, el kremi, kalem, not defteri, sigara, çakmak

0|0
    0|0
  • Defter kalem kutusu gözlük kulaklık şarj aleti cüzdan anahtar dudak koruyucu çok fonksiyonlu pense selpak yüzük parfüm toka

0|0
    0|0
  • Cüzdan 😂 Güneş gözlüğüm, ıslak ve kuru mendil, küçük bir ilaç cüzdanı, vücut spreyi, mini makyaj çantası, kulaklık

0|0
    0|0
  • Okul İçin : Defter, Kalemkutu, tarak, suluk, cüzdan, telefon "Yeterli oluyor hafif bir çantam var

0|0
    0|0
  • çantamın içinde cüzdan olur ders olduğu zamanlarda da kitaplarim cüzdan yetiyor ya bana

0|0
    0|0
  • şemsiye cüzdan parfüm krem selpak anahtarlar yarabandı ağrı kesici :)

0|0
    0|0
  • Sende bir bayansn biliyorsun ztn

0|0
    0|0
  • Dudak nemlendiricisi, ruj, selpak, ıslak mendil, su, not defteri, kalem, cüzdan, anahtar falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...