Nerde hata ediyosunuz?

buralarda
nerde hata ediyosunuz?

1|0
1|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Elin adamı olmayan hayali kahramanları ile filmler yapıp övünür. Bizim süzme salaklar, gerçek kahramanlarını birbirleri ile dövüştürür. Atalarımız boşuna dememiş; eşşek olursan semer vuran çok olur, o hesap. Okuyan eşşek de, okumamış eşşek de en büyük zarar bu ülkeye.

2|0
    0|0
  • Hep aynı kavga standart

1|0
    0|0
  • Nerede hata ediyoruz biliyormusun? Okulda okutulan yalan tarihle büyütülmekle. Bize kahraman diye tanıtılan hainlere lider ata diyerek.

0|0
    0|0
    • 21gün

bak iste üsttekini yaptınız

• 21gün

bunun olmaması için bir paylasım yapıyorum ve hala benimle tartısmaya çalışıyosunuz. sorunda sürekli türk insanının güne degilde tarihe bakıp durmasında yazmasında zaten tutturmuşsunuz bir osmanlıyla atatürk savaşları. 3. dünya savaşı armagedon çıkıcak siz hala tarihte hosunuza gitmeyen şeyleri dile Getiriyosunuz böyle kavga edip bölününce neye faydası var hadi kürtlerle türklerin ayrışmasını anlıyorum da böyle türk insanı daha kaç parçaya ayrılıcak merak ediyorum? bunun saçma oldugunu belli eden bir paylasım yapıyorum ve bunun altında bile böyle yorumlar geliyo şaka gibi eger insanlar tarihi konuşup durmak kavga etmek yerine günümüze baksa şu an böyle olmazdık tarihle kavga etmek yerine gündemle ilgilenseydiniz türkiye bu kadar geri olmazdı tarihini hergün konusup kavga eden ve geçmişte yaşıyan uyuyan başka bir millet daha yok!

• 21gün

Tarihini konuşmayan insan geleceğini şekiilendiremez. Tarih tekerür eder sadece aptalların tarihi ama. Ben burda tartışmıyorum gerçekleri söylüyorum tartışdığımı söyleyen sensin.

• ya aynen. bırak bunları adamlar açıktan açığa adolf hitler gibi bir psikopata bile laf söylemiyorlar, kimisi de gizli hayranlık içinde. biz de ana avrat. hata ne dedin. hata şu. biz olaylarınve kişileri değerlendirirken o çağdaki gerçekleri, şartları görmezden geliyoruz. bir elimiz yağda bir elimiz balda kaç yüzyıl öncesindeki olayları eleştiriyoruz. sıkıntı bu. sen o zaman olsan ne bok yerdin diye sormuyoruz kendimize.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...