Çoçukluğu berbart olanları alalımmı?

Çoğumuzun vardır eminim 😏 benimde olduğu gibi ama ben cesaret yoksunu olduğum için anlatamıyorumÇoçukluğu berbart olanları alalımmı?mesala bu resimde babası hapishanede yatan bir çoçuğun babasına çizdiği resim bu resimden önce başka resim çizmiş ama görevliler tarafından iceri alınmamış neden peki biliyormusunuz kuş olduğu için özğürlüğü temsil eden semboller alınmazmış babasıda boşver başka çizersin demiş kızımızda bu resmi çizmiş babası çoook beğendiğini der ve ağaçtaki noktalar zeytinmi diye sorar kızda baş parmağını agzına götürüp *"şşşt onlar kuşlar saklanmış oraya "* der😞

anlatmak istedim yazı hatalarını mağdur görün olurmu...😙

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız benim kızım var ve çok kötü oldum şu an. insanın çocuğu olmadan önce ve sonra diye hayatı gerçekten ikiye ayrılıyor. tabi gerçekten seviyorsa.

1|0
    0|0
    • 19gün

Özürdilerim kötü hissetmeni istemezdim keşke biraz dikkatli olsaydım

• 19gün

yok sizle ne ilgisi var. bana özel değil ki bu paylaşım. ben söyledim öyle işte. empati yaptım öyle ben hapse girsem ne kadar üzülür diye.

• 19gün

☺☺☺☺

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• evin en küçüğü olarak bütün işler bana kalırdı ki şimdi de böyle ama bu durumdan şikayetçi değilim bana çok deneyim kazandırdı. şimdi bir aileyi değil on ailenin durumuyla ilgilenebilirim. "ailevi durumlarıyla ilgilenmemi isteyen hesabıma para yatırsın". nasıl kampanya ama:D

0|0
    1|0
  • İyimisin?

1|0
    0|0
  • Kötüydü. Bana göre.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nabıcan

1|0
    0|0
    • 19gün

Aaaa ne yapa bilirim acaba hımmm sen niye burdasın mesala sorulara cevap vermek gibi bir niyet içinmi yoksa soru sormak içinmi yoksa... bende soru sordum cevap alıpta sadece geçmişi bok olmuş ben olmadığımı hatırlamak için apıcam biliyormusun müsait erlerime sokucam

• 19gün

Kolay gelsin

• 19gün

Bu kızı derhal alsınlar burdan yoksa yeminle dalarım tepe göz...

Yükleniyor...