👪 👫 💏 💑 ? nedirnedirnedir 😊😊

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aile kalptir; damarları ise onu besleyen duygular, hisler olarak tarif edebiliriz. Her birinin önemli görevi vardır.
    Şayet damarlardan biri tıkanırsa, kalbin ritmi bozulur.
    Ne yazık ki bu bozulmada tüm vücudu etkiler, bu etkilenmenin neticesinde kişiler iyileşmek yerine bu davranışlara devam ederlerse kalp işlevini yitirir ve kişiler arasında umulmadık derin yaralar bırakır.
    Vesselam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• secme sansin bulunmayan bir erkek ile bir kadinin gerekli eylemi gerceklestirerek seni dunyaya getirmesi tabi senden once bir ton kardes yapilmis olmasi sana ne ilgi ne sevgi ne de maddi bir butce kalmamasi bunlara hep ac kalma durumu ayri ciledir ve sonra yine bu ortamda kendi kendine buyume cabasi sonra bu insanlarla birlikte ayni evi paylasma hali hic biri senin seviye ve frekansinda olmayan insanlar silsilesi herkesin birbirinden nefret etmesi herkesin ayri psikolojik problemleri olmasi ama kimsenin bunu gormemesi cok normalmis gibi yapmaciktan topluma ve birbirlerine karsi bagli kenetli gorunme cabalari ve kaos benim icin aile bu demek ve hic bir zaman kurmayi dusunmuyorum

0|0
    0|0
    • 21gün

Umarım herşey düzelir.. üzüldüm😣

• 21gün

Yani icinde bulundugun aileyi secme sansin olmadığını sende soylemissin. Ama bitek buna takilip alma hayatin olumlu yanlarına bak. Bigun gercekten seni seven bir adamla tanışıp 1 omur mutlu olup ailenin sana veremediği aileyi sen onlara verirsin canısi üzülme. 😘

• 20gün

bana verilmeyen seyi baskasina nasil vereyim benden aile falan olmaz

Erkekler Ne Diyor 8

• karı koca, anne baba çocuk, anne baba çocuk büyük baba büyük anne; veya bir bitki topluluğu, hayvan türü vs aklınıza ne geliyorsa bir aile olabilir. mesela KizlarSoruyor daki üye yönetici ziyaretçi vs hepimiz bir aileyiz:))

1|0
    0|0
  • Yol yürüdüğün canınin diğer parçası , senin mutemmim cüzun

1|0
    0|0
  • Mutluluk ve huzur..

1|0
    0|0
  • sahi aile neydi aile emekti aile ekmektiii neyse çok zuçtuum gidiyom ben :D

1|0
    0|0
  • Aile mutluluk demektir eşin sana bir konuda destek versin doğru yoldasın desin senin başaramıyacağın hiç birşey yoktur.

1|0
    0|0
  • aile = family demektir :D

1|0
    0|0
  • Sevgi×(ebeveyn+cocuk)-para=aile

1|0
    0|0
  • paylasmak sevmek..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3