Açlıktan ölecek haline gelseniz ve başka çareniz de olmasa "İnsan eti" yer misiniz?

Dün izlediğim filmde gemisi batıp deniz ortasında mahsur kalan insanların açlıkla imtihanını gösteriyordu.

İnsan eti yemekle kalmayıp, et bitince ve tekrar aç kalınca aralarında kura çekip, birisini öldürüp tekrar yiyorlardı.
Açlıktan ölecek haline gelseniz ve başka çareniz de olmasa Peki siz o halde olsanız insan eti yer misiniz?
Neden?

0|0
18|18

Kızlar Ne Diyor 18

• Ve sen bu filmi özledim 😨😨 allahım hayatta kalmak için insan eti yemekten ise , kendimi öldürürum daha iyi😳😳

0|0
    0|0
  • Ya ne aptal insanlarsınız size popomla gülüyorum şu an. yediğiniz önde yemediğiniz arkada "ayyy hayatta yimeeem" dersiniz tabi. O durumda arkadaşınızı bile yersiniz.

1|0
    0|1
  • Hayır

0|1
    1|1
  • ölürüm daha iyi

0|1
    0|0
  • hayırbunu yapmam asla

0|1
    1|0
  • Yerim. Ulaan bir kez gelicez dünyaya onu da denerim:D

0|0
    0|0
  • Aclıga gelemem diyet bile zor yapıyorum yemem ama yinede herhalde o kadar hayvan degilim..😊

0|0
    0|0
  • yemem

0|1
    1|0
  • O durumda yerdim sanırım

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Kendimi öldürürüm.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yerim acliktan öliyimmi

0|0
    0|1
  • bilimadamlari aç olunca insan eti bile yersiniz diyor.

0|0
    0|1
  • Aç kalırsam yerim sanırım

0|0
    0|0
  • Bokunu ye daha iyi :D

0|0
    0|0
  • O zaman ki ruh halime bağlı

0|0
    1|1
  • O hale gelsek yeriz herhalde

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• kura çekerek adam öldürüp yeme meselesi, insanlık değildir hayvanlıktır ve haramdır.. katil olmaktır ve yamyamlıktır.. aşırı şartlarda, ama gerçekten aşırı şartlarda , kazara ya da dayanamayıp ölen bir insanın etini yemek zorunda kalmak ise , hayatta kalmak açısından olduğu için, Allah katında kabul görebilir.. ama olay , adam öldürmeye ve birbirine saldırmaya gelince , bu sadece hayvanlıktır.. kabul edilemez..

1|0
    1|0
  • açsam ölmemek için domuz insan at eşşek hepsinin etini yerim hatta bir dağa düşen uçakta ki insanlar yiycek hiç bir şey bulamayınca 100 gün boyunca insan yiyerek hayatta kalmış böcek insan hayvan yemek en ilkel insanların kültürlerinde var =D =D süpermarketler yoksa başının çaresine bakmak zorundasın

0|0
    0|0
  • hayır dıyorum ben sevmem ama o ankı ruh halını kımsede bılemez yanı

0|0
    0|0
  • Film çok iyi adam kendini vuruyor değil mi

0|1
    0|0
  • Yemem kıvrılır bir kenarda ölürüm

0|1
    1|0
  • yerim ama direk kusarım galiba

0|1
    0|0
  • Sanirim yerdim, pisirirdim once mumkunse

0|1
    0|0
  • SPOİLERİN DİBİNİ YALATTIN SAĞOL

0|0
    0|0
  • Allah kimseyi açlıkla sınamasın yaşamadan bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Bağırsaklarından kokoreç bile yaparım. Açlığa dayanamıyorum...

0|0
    0|0
  • Yerim. Ant dağlarına düşen uçaktan kurtulanlar ölenlerin etlerini yemi, şti.

0|0
    0|0
  • Biliyom bu filmi yemem ys olurum daha iyi

0|0
    1|0
  • a*ına bile korum

0|0
    0|0
  • Yerim çiğ belki tiksinirim ama deli açaam pişirme şansımız varsa yerim a. mına bile koyarım

0|0
    0|0
  • abi ben vejeteryenim ya!
    belki ölmemek için yerdim ama kusardım o kesin.

0|0
    0|0
  • Hayir yemem. ölüm daha hayirli.

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...