Kars'ta bazı yerlerde neden terör olayları oluyor neden bazı ilçelerde terör destekçileri var?

Arkadaşlar Kars'ın bazı ilçelerinde neden terör olayları oluyor neden o ilçelerdeki halk buna tepki göstermiyor? İçinizde Karslı olan varsa bunu açıklayabilir mi?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Halamın kocası yani eniştem tarafı Kars'lı ancak Azeri Türkmenler yer yer bazı ilçelerinde oluyor evet milliyetçi kesimin buna tepki vermesi gerek.

0|0
    0|0
    • 20gün

@Karadenizli52 mesela Kağızman'da oluyor bazen haberlerde duyuyorum Kağızman'da 1 asker şehit oldu diye ya da Kars Kağızman'da operasyon başladı diye haber yaparlar ama tabii Kars gibi vatanına milletine sadık bir şehrin terörle anılması gerçekten üzücü hatta Karslılar ülkücü olmasına rağmen

• 20gün

@Karadenizli52 Ağrı'ya yakın olduğu içinde orada terör destekçileri var yoksa Kağızman Belediyesi MHP'lidir biraz Digor'da sıkıntı var oda Ağrı'ya yakın olduğu için olabilir Kars Ağrı yakın yani anlayacağın aynı Erzurum gibi nasıl Digor'da Kağızman'da terör olayları oluyorsa Erzurum'da da Hınıs Tekman Karayazı gibi ilçelerde de oluyor ama tabii bu illerin terörle anılması üzücü tabii sonuçta Erzurum'un ve Kars'ın imajını bozuyorlar Biri Sarıkamış Destanıyla Kazım Karabekir Paşa ile nam salmış Diğeri Erzurum Kongresiyle sonuçta ikisi de iyi şeylerle anılmış Erzurum ve Kars ama maalesef bazen kötü anlatılabiliyor bazı teröristler yüzünden

• 20gün

Aynen öyle dostum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Karsta Azeriler ülkücü, Kürtler hdpkklı. Belediye Mhp'de.

0|0
    0|0
    • 20gün

mesela Kağızman'da oluyor bazen haberlerde duyuyorum Kağızman'da 1 asker şehit oldu diye sırf Kağızman'da değil Digor'da da oluyor bazen oralarda operasyon yapılıyor ama belediyenin MHP'li olduğunu biliyorum Kars Merkez ve Kağızman MHP'yi tutar Digor HDP'yi bence Digor'da sorun var herhalde Ağrı'ya yakın olmasından olabilir çünkü Kağızman ve Digor Ağrı'ya yakındır diğerleri Erzurum'a yakın gerçi Erzurum'da da terör olmuyor değil Hınıs Tekman Karayazı gibi ilçelerde de bazen terör olayları oluyor

• Olur arada öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...