Kadınlar neden bir erkeğin her hareketine anlam yüklemek zorunda hisseder kendini?

Kadınlar neden bir erkeğin her hareketine anlam yüklemek zorunda hisseder kendini?

0|0
18|6

Kızlar Ne Diyor 18

• Çünkü kadınların her hareketinin bir anlamı vardır :)

0|0
    0|0
  • Erkekler kadınların hareketine anlam yükleniyor mu?

0|0
    0|0
    • 27gün

Dikkat etmem çoğu zaman trip attıklarını bile anlamıyorum ama onlar her davranışımın hareketimi analiz ediyorlar paranoyaklaştırdılar beni

• 27gün

İnceliyorlar işte. Bir aslanın avı olan zebra sürüsünün arasındaki en savunmasız olanı seçip sürüden ayrılmasını izleyişi gibi. Sonrasını herkes bilir :)

• seven yapar. kizkara ozel bir sey degil

0|0
    0|0
  • Boşluktan.

0|0
    0|0
  • Neden erkekler hareketlerini anlamsızlandırma yoluna giderse bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Çünkü her insanın hareketi bir anlam taşır.. Anlamsız yapılmıyor hiç birşey.. ve genelde sizde bunu neden yaptığınızı bilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Evet.. Neden acaba

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha derin ve içten düşünür. Erkeklerse detaya değil direk olayın dışına bakar.

1|0
    0|0
  • bnde de cok var aynisi zeka mi desem saflik mi illa bir anlam yukleyecegim elli tane analiz cikarip en kuvvetlisine inanacagim kafa bu biyle calisiyor

0|0
    0|0
  • detaylara önem veriyoruz.

0|0
    0|0
    • 27gün

Fazla abartı değil mi yaptıkları

• 27gün

kimi zaman evet kimi zaman ise sadece refleks gibi bir şey. genlerimizde var . baş edemezsiniz sadece biz buyuz

• Dusuncek baska seyleri yok herlade

0|0
    0|0
  • Oyle mutlu oluyordur

0|0
    0|0
    • 27gün

Mutlu olsa bile sonunda iki tarafta mutsuz oluyor ve zaman çalıyor birbirlerinden ve birbirlerini anlamadan vakit geçiriyorlar

• Kadınlar bir şeyi sebepsiz yapmaz bu yüzden karşısındakinin de bir şeyi sebepsiz yapmıcağını düşünür

1|0
    0|0
  • Kadınlar detaycıdır..

0|0
    0|0
  • Aynen ya bazilari oyle erkek oksurse bile buraya geliip neden oksurdu diye sorcaklar o derece

0|0
    0|0
  • Fazla ayrıntıcı olmamıza bağlıyorum bunu. :)

1|0
    0|0
  • sevgiye, mutlu olmaya ihtiyaç duyduğu için olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kadınız. Bu yetiyor. Anlamlandıramadığınız bir farkımız illaki olacak sizden.. sizle aynı olmamızı bekleyemezsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınların genetiğinde vardır detaycılık biz erkekler sonuç odaklıyız tabi burada şunu belirteyim istisnai durumlar var her iki taraf içinde nasıl ki biz onları anlamakta sıkıntı çekiyorsak onlarda bizi anlamakta sıkıntı çekiyorlar bazı konularda ve yapılanlarda en iyisi benim için her şeyi akışına bırakmaktır ve çok fazla düşünmemek kim ne yapmış ne düşünmüş ne söylemiş diye bizzat yakından beni ilgilendiren bir durum olmadıkça bu tür şeyleri önemsemem...

0|0
    0|0
  • Beyinleri Ayştan beyni gibi aynı
    Uçan kuştan hesap soracaklar nerdeyse :)

0|0
    0|0
  • Kadın işte

0|0
    0|0
  • Dostluk yetileriyle değil, düşmanlık yetileriyle hareket ederler, özellikle de erkeğe karşı.

0|0
    0|0
  • Hiç sorma, burada bile o kadar detaya iniyorlarki millet cevap vermiyor artık :D

0|0
    0|0
  • çünki onlar kadin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...