Üstüme yoğurt döküldü komşunun kızı yanlış anladı yardım :/ ?

Üstüme yoğurt döküldü komşunun kızı yanlış anladı yardım :/ Komşular bizde yatarak yogurt yıyodum pcde onumde yatagımdayım normalde hiç yemem yogurt canım çekti öyle aldım yedim derken ışık kapalı ondan mıdır nedir üstüme döküldü hep farketmedim ilk baş sonra yogurt tabağını koydum mutfaga döndüm. komşunun benım yaşlarımda bir kızı var odama tıkladı gel dedim sonra bir anda yüzünün ifadesi degişti yüzüme bile bakamadı içeri gelmen lazım diyip kapadı hemen kapıyı normalde asla böyle yapmaz bana tedirgin oldu bir an bir baktım üstümde beyaz beyaz şeyler var ta koluma kadar batırmışım salak gibi. üstümü değiştirip içeri gittim kız iyice kötü kötü bakmaya başladı sizce yanlıs anlamıs mıdır ne yapmam lazım nefret ediyporum yanlıs anlasılmaktan.!

Güncellemeler:
27gün lçşç.
27gün öç.

0|0
10|3

Kızlar Ne Diyor 10

• Seni bilen biliyor sen kendini biliyorsun :D takma

0|1
    0|0
  • Emre kıza git "Yanlış anladın."de ve aynı buraya yazdığın gibi her şeyi anlat yoksa kız bir daha sana bakamaz konuşamaz.

0|1
    0|0
  • Nerden anlasin be oglum. Kizlar anlamaz oyle ayipsi seylerden.

0|1
    0|0
  • kız m*nyak

0|1
    0|0
  • Bikere çok saçma cagiracksa annen çağırır seni bide karanlık ta kz kapıyı tıklayıp actii bnim annem boyke birşey dese abimi cagtrrsa komşu kızına öldürür annemi öyle şey mi olur ya ozelinmiiii var bisey mi varrr lambada kapalı kzin seni cagrmasi adap uslup bisey kalmamış ;)

1|0
    0|0
    • 27gün

ya kız bıraz rahat aslında hanı bide aramız iyi o yüzden annem demiştir bir çagır gel emreyi falan o normalde de gelir odama öyle laflarız. onda sorun yokta benı öyle görmesi cok cok kötü oldu ya

• 27gün

ya üstümde vardı sadece öyle sanabilir işte hani üstüme yaptıgımı falan bosalınca sonucta kıyafet üstte ona fırlıyor anlaması için uygun

• Ohaa aciklamalisin

0|1
    0|0
    • 27gün

ya ne dicem simdi kıza nası gircem konuya kafayı yedim ya of

• bisiy olmaz ki yanlıs anlaşılacak bir durum yok ortada bence

0|1
    0|0
    • 27gün

ama yüzü buz kesti resmen içeri gittiğimde hele bakamadı bana

• deme kiz tuhaf

0|1
    0|0
    • 27gün

haklıda biraz birşey diyemiyorm

• bir daha gördüğünde tekrar bir sakarlık yap ve sonra geçen de üstüme yoğurt döktüm zaten de karanlıkta yiyodum gerçi falan de işte

0|1
    0|0
    • 27gün

boka sardı iyice yaa of

• 27gün

Bu kadar takma ya eğer takıp kendini kasarsan gerçekten yanlış bişey yapmışsın gibi anlaşılır

• 27gün

benım bosaldıgımı dusunmesı bile beni kahrediyo

• 😂😂😂dostum kotu olmus ya deseydin keske heryere yogurt doktum silip geliyim filan hfhghh

0|0
    0|0
    • 27gün

ya var ya anlık bir olay biliyo musun ben farketmemiştim öyle oldugunu sonradan üstümü değiştirip yanlarına gitmem daha da kkötü oldu sanki bosldm falan sandıysa eger ben bittim harbi bittim

• 27gün

Bnce oyle sandi bn olsam ole sanardim yani zaten hemen gozunu kacirmissa acik biyern var mı yok mu onu bile farketmemistir

• 27gün

aynen ya of :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende de üst komşunun kızı önceki akşam verdiğimiz pizza nın tabağına börek koymuş getirmiş bende film izliyordum kapı çalınca durdurayım dedim kapandı filmin sesi az olduğundan neredeyse TV yi full ses açmıştım power türk açıldı bu aaah aaaaa aaah aaaa aaaah diyen var ya göksel di galiba sesi kısana kadar çoktan duyuldu kapıyı açtım anladım zaten sonra bir şey olmadı

0|1
    0|0
  • anlasın s. et belkide hoşuna gitmiştir

0|1
    0|0
    • 27gün

ya yüzü bembeyaz oldu kızın anlatamam ck kötü oldu ya

• ahahahahahahahahahhaha
    "yoğurt yer misin bacım" de :D

0|1
    0|0
    • 27gün

ya harbıden napıcamı bılmıyorum Şu an ya

• 27gün

işte aynı sakarlığı yine yap gözüyle görsün nasıl olduğunu

• 27gün

ya gittiler zaten de işte başka zaman yaparsam gene böyle anlarsa bu sefer iki kat rezil olrm

Yükleniyor...